Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no to gratuluje :D a ciezko jest tak lezec tyle plackiem ?? spadam spac bo noga mnie boli :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zle lezalo...no bo ile mozna ale troche spalam troche nie i jakos poszlo;) ja tez lece spac jutro znow walcze z rehabilitacja i uczelnia cyzli ciezki dzien:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Moj tata tez ostatnio sie skarży na bol kolana. Jest on z wewnetrznej strony. Nie mial zadnego urazu, ale ostatnio bardzo ciezko pracowal bo i w pracy musial bardzo dzwigac i przeprowadzka i remont w mieszkaniu jeszcze do tego doszedl. I on to odczuwa tak ze np. jak dzwiga cos i ciezko pracuje to go bardzo boli ale jak kilka dni jest lekko to go mniej boli a potem jak znowu ciezko to znowu zaczyna go bolec. I jak np. posiedzi troche i potem chce wyprostowac noge to nie moze bo go boli http://www.dulemba.pl/wp-content/uploads/2007/10/kolano.jpg tam gdzie jest napisane przyśrodkowy klykiec udowy (mniej wiecej tam go boli) A z tego co wyczytalam to w tym miejscu mniej wiecej znajduje sie ten caly fald czy jak to sie nazywa i jak czytam opis tego to sie zgadza to co mojemu tacie dolega... On nawet planuje pojsc do lekarza co mnie bardzo zdziwilo bo on do lekarza idzie dopiero jak juz jest naprawde zle. Czy ktoras z was to cos miala?? powiedzcie jak Wy to odczuwalyscie ?? Teraz mamy pompe bo jak idziemy do sklepu to razem z bolu kulejemy to odrazu widac ze my to rodzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę Ci pomóc. Ale rzeczywiście wróciłaś i temat od razu ruszył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to właśnie dobrze:P Ja bym chciala umieć tak mówić żeby ktoś mi musiał przerywać;p A tak w kółko słysze pretensje że ja nic nie mówie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wrocilam ale jesem znowu zmeczona:P ta rehabilitacja mnie wykancza:(( a co bedzie po rekonstrukcji:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandro nie martw sie... bedzie dobrze :) pomeczysz sie troche ale potem bedzie juz tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po nastepnej tez tak bedzie i wtedy juz koniec... bedziesz miala wreszcie spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby bo juz nie wyrabiam psyciczne..w dodatku wszystkie miesnie mi sie chyba zastaly bo jak tu jakikolwiek sport uprawaic:(( chyba pzrejde na diete tak na wszleki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) widze ze straszna cisza :) ale to pewnie cisza przed burza :D a ja wam powiem ze mnie nowe miejsce w kolanie zaczelo bolec :P heh... chyba sobie to gdzies zapisze :P ale z tego powodu ze boli nie pojde sie powiesic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak:D I pewnie ta burza nastapi w sobotę jak mnie nie będzie:P Kacha a jakie to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli od zewnętrznej strony na dole, jak chodzę i mam obciążoną noge. Taki kłujący ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tym razem boli jak np. noge wezme w bok, jak mocno stane itp. juz tak mam od kilku dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie malo piszemy:P w swieta nadrobimy:P pewnie wszyscy porzakdi swiateczne robia mnie to na szczescie mija ze wzgledu na stan poartroskopijny heheheh wreszczie sie doczekalam wolnego sobie odespie:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha1111
Hehe ja z tata kombinuje jak sie wywinac od roboty i stwierdzilismy ze powiemy ze za bardzo nas bola kolana :D Napewno to wszystko nadrobimy w swieta :) A jaka Ty masz orteze ?? jest gdzies zdjecie w necie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z regulowanym katem zgiecia ale to dlatego zeby mi sie juz przydl po rekonstrukcji zreszta to nie moj pierwszy stabilizator..:( ide malowac jajka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych i żeby w następne święta wszystkie kolana tego wymagające były już po artroskopii i by był to ostatni tego typu zabieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja sie dołanczam do życzen: **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego, życzy... bo za chwilke wyjezdzam co prawda bede miala dosteon do kompa ale wiaodmo jak to w swieta:) po swietach ide na rezonans :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, dlaczego robisz rezonans skoro na artro wszystko dokładnie widzieli? Jak tam kule? Już bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozonans to drugiego mkolana kula dalej jedna ale juz niedlugo coraz wiecje obicqazam noge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter tylko przecviazenie moim zdaniem ale lekarz panikujE..wiaodmo jak jest obciazam ta ,,zdrowa" noge..;/ my chyba nigdynie wyjdziemy na te swieta:P moja mama sie nie moze spakowac:P jeszcze z wami zostane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie w tej nodze po artro chondro sie najprawdopodobniej wzielo z przeciazenia, tak mi powiedzial rehabilitant :) Ja również przyłączam się do życzeń :) Mówi zając do baranka - jaka piękna to pisanka. Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka. Biega głośno, krzyczy, że wesołych świąt wam życzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×