Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nie ma co ukrywać, że w Żorach strasznie zdzierają na tej rehabilitacji, jest pewnie 3 razy drożej niż gdzie indziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, ludzie którzy nie mają problemów z kolanami nawet nie wiedzą jakimi są szczęściarzami... Znam osoby, które nawet nie wiedzą gdzie jest rzepka na kolanie, więc na nic moje tłumaczenie o chondro:D Sandra, a ile tam kosztuje rehabilitacja? Nie ma na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia moze jest drozej ale ja uwzam ze naprawde sa to rpofesjonalisci i naparwde maja tam odpowiednie warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie rozpoznam :) jezeli nawet bede wiedziala co to jest to i tak z wrazenia bede myslala ze nie wiem :) Mam nadzieje ze stan mojego kolana sie nie pogorszy po artro :) i tam nie ma nic powaznego :P ale raczej nie ma bo urazu nie mialam :) chyba.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rehabilitacja 80zl i nie ma na nfz z tego co wiem ale za to zabiegi sa refundowane zreszta w lukaszu chyba jest tak samo??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no moja mama nie wie gdzie jest rzepka ale ja uswiadomilam :) w ogole jak czasem powiem jakies pojecie na temat kolan to ludzie robia takie oczy tak jakbym innym jezykiem do nich mowila :) np. tak bylo z chondromalacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo, prywatnie tylko, tyle, że ja w sumie nie potrzebowałam rehabilitacji. 80 jednorazowo, tak, niezależnie od zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i w cenie masz wszystko laser, pole magnetyczne , ultradzwieki, krioterpaie, cwiczenia indywidualne z rehabilitantem i taping i masaz...maja tyle pzryrzadow do roznych cw ze nie spodowb za jendym razem ze wsyztkiego skorzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mózg się zawsze ze mnie śmieje, że ja już jestem nieźle wyszkolona :P - "to to nawet ja wiem, a nie jestem lekarzem" - " eee ty to już jesteś prawie jak młody lekarz :P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że korzystasz. Wcześniej chyba nie miałaś aż tyle rehabilitacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mialam chodzilam tylko raz wtygodniu ze wzgledu na studia...teraz tez ciezko to pogodzic ale codziennie mam swojego prywtanego szofera i jakos sie wyrabiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to znaczy ligamentum collaterale tibiale ???;/ bo ja nie bardzo;/ i jeszcze jedn pytanko czy mozna miec wode w dole podkolanowym??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więzadło poboczne piszczelowe :) można mieć ołyn w dole podkolanowym, zwykle w postaci tzw. cysty Bakera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem ale pewnie niedlugo ide bo zaraz sie zaczyna dr. house na AXN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogolnie mi tez sie nudzi :D i noga mnie boli :P ja w ogole juz wszystkiego mam dosyc... :P nawet przed kompem mi sie nie chce siedziec ale ja juz chbya jestem uzalezniona bo jak jest zawsze wolny to zawsze to gg musze wlaczyc i popsrawdzac swoje rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... znowu nie moge odczytac tego co lekarz mi napisal na skierowaniu na oddzial :P w rozpoznaniu odczytalam tylko \"zespół bólowy ........ .........\" tam gdzie sa te kropki to sa jeszcze dwa wyrazy... w pierwszym wyrazie koncowka jest chyba \"łu\" a drugi jest z koncowka \"go\" gramy w koło fortuny :D ?? Za odgadniecie pierwszego wyrazu daje wycieczke do Tunezji dla dwoch osob a za odgadniecie drugiego wycieczke do Turcji tez dla dwoch osob :) Moze dla ulatwienia zrobie wam zdjecie mojego skierowania ?? :P Bardzo mnie to interesuje co on tam wymyslil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zespół bólowy przedziału przedniego, ale podaj jeszcze ten kod ICD-10, bo jest ucięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musze zrobic jeszcze jedno zdjecie bo nie moge odczytac :P zaraz wysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M22 to Choroby rzepki znają na pamięć, ale chyba nie wszystkie, bo nigdy nie wpisują dokładnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×