Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no wesele za 2 tygodnie:) nie bede mowic co kupilam bo to troche demoralizujace hehe:P a flilmy sa okropne nie wiem po co je ogladalam;/ ciekaowsc to peirwszy stopien do piekla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz. Nic co ludzkie nie jest nam obce:D Cieszę się , że zobaczyłam te filmy po artro. Sandra, jak dwa tygodnie to się zbieraj.:) Planujesz tańczyć czy tylko posiedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo lubie oglądać takie filmy :D chciałabym zobaczyć chociaż jeden zabieg w wersji live, no ale raczej marne szanse :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale to przecież nie twoje????:D Odważna jesteś:) Ja bym się bała o kolano.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jeszcze nie moje:P szkoda:P wiesz ja mam zamir potanczyc a jak sie sytuacja rozkreci to zobacze:) ale o kulach tam nie pojde na pewno bo nie cche byc uwieczniona jako pokraka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, co to jest ta biała galareta na tym filmie o chrząstce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam tego filmu, ale jeśli to wkładają do kolana, to być może są to wyhodowane chondrocyty, bo to wygląda jak taka galareta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba raczej jakiś element stały po nic z tym nie robią. Możesz zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jak to oglądałam weszła moja siostra: - co oglądasz? -przeszczep chrząstki - aaa to pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzi, jest bardzo wrażliwa na tym punkcie i wszystko ją brzydzi - zupełne przeciwieństwo mnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolano boli, zwłaszcza jak prostuje noge, boli cały dół rzepki :/ a biodro nie najgorzej, ale ono ma fazy, więc różnie bywa heheh i łokieć mi sie znowu pogorszył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że to znowu kwestia więzadła rzepki, bo tak to się zwykle objawia. a co do mięśni to zapisałam sie na aerobik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tutaj gadau gadau ja juz sobie drzemke zdarzylam urzadzic:P u was tez taka fajan pogoda?? bo u mnie cieplutko na rowerek bym sobie z checia poszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wiecie jaka jestem padnieta... Super kursik zrobilam. Makro, Leroy Merlin, Yusk, Castorama, Praktiker, znowu Castorama ale inna... jestem padnieta... :D No mowiac juz o kolanie... :P Ale piekna jest pogoda... :) suuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezły kurs. W jakimś konkretnym celu? Dziś chyba wszędzie ładna pogoda. Aerobik, Megusia? Nie jest to zbyt obciążające dla stawów? Takie podskoki i w ogóle???? Mi zakazano aerobiku. Na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co juz nie wiem nawet po co jechalismy tam... :D ale chyba po noge do bufetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja postanowilam ze po artroskopii wracam do pilki noznej :) nie wazne co tam bedzie... :) to juz postanowione... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×