Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a skad Ty wiesz takie rzeczy i znasz te kody ?? Mądra jesteś :D a i wygralas dwie wycieczki tylko sama musisz sobie jwe zafundowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałam: M15, M65, M70, M77, M93, M94, T93 i T93.3 - pewnie te numerki wymyslają sobie na poczekaniu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Megusia!!! Ty to jesteś ekspert i rekordzistka:D Ja myślałam, że ten kod to numer pacjenta dla NFZu:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedzialam ze sa takie kody ale nie sadzilam ze to jest ten kod... tak naprawde to sie zastanawialam co to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie za bardzo tymi oznaczeniami nie sugeruje, byłabym niezłą kaleką gdybym miała wszystkie te schorzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad Ty to wszystko wiesz?? :P Wy tez macie takie uczucie jakby rzepka byla za luzna ?? tak jakby zabardzo odstawala od reszty kolana... ?? w ogole boli mnie kolano przy prostowaniu to boli mnie ta cala guzowatosc :P chyba... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajnie :D to chyba teraz odkopie wszystkie moje papiery i posprawdzam sobie co mi chcieli wmowic ze mam :D Chociaz duzo by tego nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos?? mam maly problem skonczylam juz te zastrzyki pzreciwzakrzepowe moga zaczac przymowac pigulki anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda bo nie wiem co robic a musialabym juz dzis;/ chyba wezme w sumie penwie nic mi sie nie stanie:) a co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety na anty się nie znam:P U mnie dobrze, a właściwie po staremu. Kolana dalej bolą kości strzelają czy ostatnimi czasy standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podupadł:P u mnie po staremu:P Chyba musze się po jakąs maść na kolana wybrać do apteki... Hinter a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lepiej niż po staremu. Co się dzieje z kolanami??? Jakoś dziwnie nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wlasnie mialam tez napisac ze nikt nie pisze :D Ja coraz powazniej sie zastanawiam nad zmiana daty operacji zeby byl wczesniej... tylko ze nie mam gdzie tego wcisnac... moj kolendarz to wakacji jest tak napiety ze nie ma gdzie wcisnac... :/ i chyba bede musiala poczekac do tego czerwca... :/ A moje kolano fatalnie... :/ nawet glupiego dwutaktu nie moge zrobic bo mnie noga boli :/ ale udalo mi sie zaliczyc na 5 chociaz babka naciagnela ale wie w jakim stanie niestety jestem... :P A jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) a ja coraz czesciej zastanawiam sie nad zmiana daty operacji na wczesniejsza... ale nie mam gdzie tego wcisnac :/ caly kalendarz do czerwca mam zawalony... :/ a moje kolano nie wytrzymuje nawet glupich dwutaktow na w-fie nie mowiac juz o slalomie... ale udalo mi sie zdac dwutakt na 5 :P chociaz babka troche naciagnela ocene bo widziala ze mnie boli... :P A pomyslec ze jeszcze w ferie (w lutym) bylam w klubie pilkarskim i chcialam sie zapisac spowrotem na nozna... dobrze ze narazie tego nie zrobilam bo napewno bym nie dala rady... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejciu dwa razy to samo bo mi wyskoczyl blad i myslalam ze sie nei wyslalo to jeszcze raz napisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha to zaltw sobie zwolnienie lekarz by ci na bank wypisal skoro nie dajesz rady i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×