Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

kupilam normalnie takiego ladnego misia :D mam nadzieje ze sie ucieszy :) tylko ze sie nie skapnelam ze na nim jest napis \"I love you\" :P ale chyba nic sie nie stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro spodziewają się dziecka to może daj im po prostu pieniądze (zawsze się przydadzą) + jakiś pamiątkowy drobiazg. ja zwykle pytam, czego sobie życzą państwo młodzi i wtedy problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wlasnie wrocilam od kolezanki ze szpitala i jestem padnieta... Wiec tak. Wczoraj miala artroskopie i nic wiecej oczywiscie nie wie co jej robili :P ale chyba lakotki bo cos mi babka od w-fu mowila ze jej poszly lakotki... jutro wychodzi no i chyba tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiezadla tez bedzie musiala miec robione :/ bo jej lekarz powiedzial ze dobrze by bylo gdyby poszla na operacje podwiazania wiezadel bo ma za luzne w obu kolanach... A wczesniej jak pisalam ze juz miala jakas operacje to nic nie miala robione tylko najpierw miala punkcje robiona w narkozie 80ml jej wyciagneli a potem miala punkcje robione na zywca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tymi punkcjami to nieciekawie:/ Też nigdy nie miałam i mam nadzieje, że tak pozostanie. A ja musze przyznać że moje kolana nienajlepiej dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieciekawie ma... ja tez nie mialam punkcji jeszcze robionej... :P i mam nadzieje ze tak pozostanie... Moja babka od w-fu miala podwiazywane wiezadla :D ech... czego ona nie miala :D 80ml to chyba sporo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 ml to mniej niż pół szklanki, standardowa ma 200 ml :) a w narkozie nie boli, w końcu się śpi i nic się nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom :D mysle ze jej zrobili dlatego w narkozie mi jednak szok jest po takim wypadku i jeszcze gdyby jej igle wbili to by pewnie uciekla :D W ogole jak jej sie to stalo to byla tak spokojna ze nie mogla w to uwierzyc... moze dlatego ze jej sie nie pierwszy raz to zrobilo ale jednak tym razem byly uszkodzenia :/ Ona tylko krzyknela ała i powiedziala tak spokojnie do babki od w-fu zeby jej to nastawila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole ona ma zamiar jechac na zielona szkole :P ktora mamy 2-6 czerwca... :P wszyscy mowia zeby nie jechala bo duzo bedzie chodzenia bo jedziemy w gory ale ona jest uparta i pojedzie... za to mi wszyscy to tez odradzaja i robia ze mnie kaleke i sie dziwia dlaczego jade na wycieczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde następne zwichnięcie rzepki jest dużo mnie bolesne, w nawracającym zwichnięciu niektórzy nawet nie odczuwają jakiegoś specjalnego bólu. ale pierwsze jest podobno masakryczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ona mowila ze pierwszy raz ja strasznie bolal a potem na luzie a teraz masakra byla... no ale inne uszkodzenia byly jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja to zobaczylam to mnie to jakos nie bardzo przerazilo... ale niektore dziewczyny to poprostu w wiekszym szoku byla niz ta dziewczyna :P no ale nic dziwnego bo nie na co dzień sie widzi takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się bardziej podwichnie to boli i przez chwile trudno jest ruszyć nogą, a potem troche kłuje, ale ogólnie ból szybko mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co... normalnie w tym szpitalu w ktorym ona lezy nie ma oddzialu ortopedycznego... co bylo dla mnie wielkim zdziwieniem bo na jednej sali ona lezala z kolanem i dziewczyna z problemami z jajnikami czy z czyms innym tego typu dla mnie to bylo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ciesz sie :D ja mam nadzieje ze niedlugo tez juz sie moje problemy z kolanami skoncza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no to faktycznie dziwny szpital... Wiecie, dzisiaj sobie ćwiczyłam tak sama dla siebie jakiś rowerek w powietrzu itd i w klenie po artro byly słychać oprócz dużych trzasków tak jakby tam był piasek i się ocierał o siebie. Drugie kolano to już jak z karabinu maszynowego:/ I jeszcze jakoś tak oba bolą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×