Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

lepiej nie bo jestem cienka z anglika :P ja sie ciesze ze sa takie przedmioty... akurat to w dodatku jest szkola do ktorej chce isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba brali pod uwage polski, angielski, matematyke, geografie i historie, nie przypominam sobie, żeby gdzieś chcieli w-f, no może do liceum wojskowego heheh a dobra jesteś z chemii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie... ale to dlatego ze nauczycielki przez dwa lata normalnej nie mielismy dopiero teraz przyszla wiec jest ciezko bo z poprzednich lat nic nie umiemy a daje nam material z 3 klasy... chociaz stara sie z nami robic tez ten stary material ktory powinnismy umiec... :P Ale ja jestem zadowolona ze takie oceny biora pod uwage... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez wporzadku :D tylko coraz czesciej mi sie wydaje ze mi sie bardziej prostuje kolano niz to drugie :P ale to by bylo chyba w moim przypadku niemożliwe :P i coraz bardziej mnie boli ta cala guzowatosc :P ale takto to ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom tez tak sadze :) chociaz wizyty u mojego lekarza wygladaja tak: dzien dobry - dziendobry co sie stalo- ciagle boli kolano- (bierze moja karte czyta..) aha to kladz sie na lozku, on mi dociska miesien najpierw raz i kaze napiac jak mowie ze nie boli a potem znowu mi dociska jakos inaczej i ja napinam i mowie ze boli- no i tyle i karze sie ubrac i daje leki... chociaz na ostatniej wizycie mnie wysluchal troszke... wlasnie po tym jak mu powiedzialam ze mnie boli nawet jak leze to mi dal zastrzyki dostawowo :D w ogole jak mi powiedzial ze zastrzyki musze miec to on tak sie na mnie patrzyl z takim zrezygnowaniem juz :D heh... wkoncu jestem w tej poradni juz prawie weteranem :D chyba nikt u niego tak dlugo sie nie leczyl na jedno schorzenie jak ja :D Ale pamietam ze przed artroskopia jak lekarz przeprowadzal wywiad i badal mnie (to byl akurat inny lekarz nie ten co mnie leczy) to mnie bardzo szczegolowo zbadal i wypytal gdzie mnie boli a teraz tez najprawdopodobniej bedzie ten lekarz to mu wszystko powiem :D mam nadzieje ze mi teraz kostki nie wykreci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakoś dziwnie przeprowadza to badanie, a raczej prawie nic nie robi, mój ortopeda zawsze kręci mi nogą na wszystkie strony, ugina i prostuje, a jak byłam w Krakowie to lekarz zrobil mi chyba z 5 różnych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom. i on tak zawsze... kazda wizyta tak wyglada... ostatnio to mi zgial kolano jak robil zastrzyk... a takto to nie pamietam zeby mi jakies testy inne robil oprocz tych na miesnie... chyba ze jak bylam na pierwszej wizycie ale tego nei pamietam bo to dawno bylo :P a i przypomnialo mi sie ze w miedzyczasie jak robi te testy to sie pyta czy cwicze i jak mu mowie ze tak on sie pyta ile jak mu mowie i albo nic nie mowi albo mowi ze za malo, raz jak nic nie powiedzial to ja mu wtedy powiedzialam ze robie tyle ile kazal czyli 1000 :D ale to bylo w wakacje to wtedy mialam czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mysle ze wcale tak nie jest ze panstwowo to gorzej... bo np. ten lekarz co przeprowadzal ze mna wywiad to naprawde mnie tak zbadal ze bylam bardzo zdziwiona... zrobil mi chyba wszystkie testy jakie mozna bylo zrobic... wyginal, wykrecal :D wszystko robil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przy przyjęciu do szpitala musiał to zrobić. ja mam porównanie i widze dużą różnice pomiędzy leczeniem prywatnym a państwowym (nawet u tego samego lekarza hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... chociaz musze przyznac ze jak bylam prywatnie raz u innego ortopedy to mnie zbadal dokladnie... :P chociaz nie tak dokladnie jak ten co przeprowadzal wywiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam porownanie lekarz panstwowy stwierdzil ze wymyslam i nic mi nie jeste... czyli ze mam stan zapalny?? zadnych efektow zew stanu zaplanego nie mam ale zwroce na to uwage lekarzowi..bo to takie nieprzyjemne uczucie ze brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co tam masz, mówie tylko, że jak mam taki piekący ból to mam wtedy wysięk i niby przeciążenie, tyle, że bez zewnętrznych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha..no ja na bank mam wysiek ale nigdy mnie taki bol nie spotkal a ja juz zaczynam panike za kazdym razem jak cos sie dzieje taki mam uraz..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz zapytać "specjaliste" z tematu o artro ;) nie wiem czemu, ale jak czytam jego wypowiedzi, to mam wątpliwości czy to jest lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz weszlam tam raz zpaytac o cos ale za wiele sie nie dowiedzialam to raz a dwa on robi starsznie duzo bledow ortograficznych i tez mam watpliwosci chcoiaz moze byc np dyslektykime:P wole zapytac specja;iste od artro na zywo:) a i tak w pzryszlym tygodniu mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijam błędy, ale jego składnia jest po prostu koszmarna, trudno uchwycić sens zdania. a takie rady to ja też bym mogła dawać heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak czytam jego wypowiedzi to tez mam waptpliwosci czy on jest naprawde specjalista :D Moja mama nie wrocila jeszcze z zebrania... i mysle czy tak zle czy moze sie zagadala z kims :P Mam nadzieje ze wszystko ok :D ale zawsze sie stresuje jak jest zebranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie widze:P a ja sie musze pochwalic ze dzis sie uczylam tanczyc o wlasnych silach:) robie postepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×