Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no mam nadzieje ze juz bede w formie:) zrsezta zarazpo planuje wakacje:P megusia czmeu nie chcesz isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się wyżalić!!! wstałam o 5 rano, żeby pojechać na zajęcia (1!!!), bo miały być referaty na seminarium, wchodze na uczelnie a tam katka: zajęcia z panią dr ..... w dniach 14-18.04 SĄ ODWOŁANE!!!!!!!!!!!! i cały dzień zmarnowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) kilka dni nie pisalam bo neta nie mialam :P cos znowu nawalilo :) jednak ide na artro w tym terminie co mam... stweirdzilam ze nie ma sensu przekladac na dwa tygodnie wczesniej... juz lepiej poczekac niz potem mam sie meczyc i na komunii siostry i na wycieczce... :P po zebraniu nie bylo zle :D myslalam ze bedzie gorzej :D widze ze Sandra juz po weselu :) Ta kolezanka dzisiaj przyszla do szkoly i oczywiscie nie wie co jej robili podczas artro ale babka od w-fu mi mowila ze miala rozwalone lakotki wiec pewnie to... ma gips na nodze ale nie ma zalozonego na stopie tylko udo, kolano i lydka. Ale mam polewke z niej bo na ten gips wcisnela spodnie rurki :D ciagle sie zastanawiam jak ona to zrobila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, czyli zdążyłaś zajechać , wkurzyć się i wrócić? Kacha, a jak tam kolana? Coś lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to chyba przekladam termin rekonstrukcji jeszcze nie wiem ale jkaby co to po sesji...musze sie zastanowci powaznie nad tym, prawde mowiac to zaden termin mi nie pasuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciagle tak samo :P I mam pytanie kolejne :D czy jak sie ma chondromalacje np. klykcia przysrodkowego uda to czy jak sie to miejsce dotyka to moze bolec ? w ogole czy mozna wyczuc klykiec przez skore ? Bo ciagle sie zastanawiam od czego mnie moze bolec i tak mi sie wydaje ze to jest klykiec... chyba umiem odróżnić czesci kolana ktore sa widoczne :) tak mi sie wydaje przynajmniej :P w dodatku USG tez niby potwierdzilo chondromalacje co prawda nie napisal lekarz czego ale podejrzewam ze to chyba klykcia ktoregos bo rzepki podobno nie mozna zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chondro klykcia i osteofita i jatego chyba neiw yczuwam..lekarz ostefoita chyba wyzczul ale na rtg tez go widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, niby dużo i nie dużo.Z jednej strony szkody kolana, z drugiej sesji. Kacha, przy chondro bolą kości przy dotyku. Ja tak miałam i lekarz mówił, że tak jest, co nie znaczy, że każdego musi boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin polowa maja mam , a chce pzrelzoyc na po ostatnim egzmainie cyzli nie wiem na kiedy:P ale 30 czerwca jest ostani dzien sesji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... czyli mozliwe ze to chondro... dobrze ze nie cos innego :D chociaz co by tam moglo byc innego rozwalone :P a bol tak jakby boku rzepki ? tez od strony przysrodkowej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lepiej mieć zerwane więzadło niż chondro. Więzadła zrobią i kolano jak nowe, a z chondro to już problemy do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no... lakotka napewno to nie jest bo by bardziej bok mnie chyba bolal... :) chociaz bok tez mnie boli :P ale o miejsce mnie bardziej boli przy rzepce... troche tez chyba bol wchodzi pod rzepke... :P i chyba ma to zwiazek z tym bolem tego boku rzepki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×