Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Czesc :) ja znowu mialam problemy z netem :P Moje kolano masakra... w czwartek juz mnie bolalo troche i wzielam sobie zwolnienie z w-fu ale stwierdzilam ze bede cwiczyla bo mielismy zaliczac cwiczenia... no i nie zaliczylismy bo nie zdazylismy... dzisiaj stweirdzilam ze tez bede cwiczyla zeby to zaliczyc... i tez nie zaliczylismy... no i mnie teraz juz w ogole boli... a mialam isc na mecz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ no to nie ciekawie... :/ a wiecie ze dzisiaj rok mija od mojej artroskopii i Karsi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja tez powinnam ale co tam :P chociaz chcialam do artroskopii troche zrzucic zeby sie nie przerazic jak mnie zwaza ale tak sobie mysle zeby zaczac sie odchudzac ale zeby byly jakies dobre efekty to bym musiala juz dawno sie zaczac odchudzac bo nie mam zamiaru glodowki zaczac bo to bez sensu, ale w dodatku jak zaczne sie odhudzac tak porzadnie to moge sobie cos zaburzyc i moga byc problemy a w dodatku przedemna egzaminy :P heh... egzaminy mam juz we wtorek i srode :P ale luzik... zero stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko nie jem slodkiego i robie sobie w miare mozliwosci bo kolanotroche utrudnia treningi na brzuch:) bo tak siedze pzrez to kolano wogole sie nie ruszam a nie chce przytyc wiec posatnowilam o siebie zadbac:P moja siostra tez pisze egzaminy:) ja w tym tygodniu tez niesttye pisze egzmainy:(( bo zaliczam co sie da pzred sesja zeby moc isc na rekonstrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to raczej narazie sie nie chce odchudzac bo sie wlasnie boje ze cos mi sie w organizmie zaburzy i bedzie trzeba przekladac zabieg... chociaz nie sadze zeby tak bylo ale lepiej uwazac :) a ja mam pytanie. Czy przy tego typu zabiegach mozna miec farbowane wlosy ? bo wiem ze pomalowanych paznokci nie mozna miec... chociaz kto normalny by poszedl do szpitala na operacji w pomalowanych paznokciach albo w jakis tipsach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek powiem ze jestem nienormlana bo an 2 artro mialam pomalowane paznokcie na jakis czerwony o ile pamietam a na drugiej mialam tipsy tzn sciagnelam je bo i tak juz odpadaly ale mialam zamair w nich tam isc:P nie sadze zeby cos sie poprzestwialo jesli bys np odstawila slodycze, biale pieczywo itd ale ja sie nie zna na deitach za bardzo:/ no a juz same cwiczenia to anpewno ci nic nie poprzestawiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie można by było mieć farbowanych włosów??? paznokcie służą niby do kontroli dotlenienia organizmu, więc dlatego nie można mieć tipsów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a wlosy to bez zadnego porblemu mozna miec farbowane wiem bo mam:P tylko makijaz trzeba zmyc i paznokcie:) nawet mam to napisane w tych papierkach co mam ze soba zabarc an zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tak sie zastanawialam czy mozna miec farbowane... ale jezeli mozna to fajnie :D to chyba sobie zaruce na glowe jakas farbe :) Sandra nie chcialam nikogo obrazac z tymi paznokciami :) Cwiczenia napewno nie zaszkodza :) a wiecie co mi sie stalo... od wczoraj mam zakwasy na lokciu (tzn. tam w tych miesniach) a tak dokladnie to tak jakby jakis miesien czy sciegno bylo naciagniete chyba bo tylko ta jedna rzecz mnie boli :P i dzisiaj normalnie nagle zaczelo mi to dretwiec... normalnie sie zdziwilam... ale po chwili przeszlo i narazie spokoj... moze przeciazylam albo to tylko zakwasy :D bo mam reczna teraz na w-fie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja jestem... u mnie tez straszna pogoda :( mam pytanie do Was:P czy moze macie gdzies na komputerze albo na plycie muzyke Nijaków albo Ekt Gdynia ?? Nijaki to sa piosenki turystyczne a Ekt Gdynia to szanty a moj tata lubi te dwa zespoly i prosil mnie zebym sciagnela ale Nijakow za chiny nigdzie nie moge znalezc... mam niestety tylko kilka piosenek... Albo moze znacie jakies strony z taka muzyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz sobie patrze na oferty szkol... musze wkoncu wybrac jakas szkole :D a przynajmniej mam zajecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna wybralam i chyba do niej pojde ale jeszcze mam do wyboru dwie szkoly... bo do 3 moge zlozyc papiery :P A chce wybrac takie szkoly do ktorych wiem ze powinnam sie raczej dostac i w ktorych sa takie profile ktore mnie interesuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:) moja siostra chce isc tylko do jednej ciekawe czy sie dostanie :) ale skalda do 3 tak jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ciekawa czy sie dostane... ale raczej powinnam do ktorejs z wybranych bo one nie sa na wysokim poziomie... :) tzn. duzo pkt nie potrzeba a jaki poziom nauczania to nie wiem... ale chyba niezbyt wysoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nic się nikomu nie chce. Nawet pisać na forum:D Jak tam dziś kolanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×