Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Aha czyli lekarze są wygodni tak?? czy to tak przy wszystki rezonansach gdziekolwiek się ich nie robi chcą dodatkowo rtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze najpierw dojść po skierwanie, co nastąpi w przyszłym tygodniu, a potem to już zależy od terminów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest gdzie indziej, ale jak robiłam MRI kolana, to pani poprosiła, zebym wzięła rtg tego kolana dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, mi tez przecież kazali przynieść do rezonansu. Pamięć szwankuje:D Megusia, chce ci się tak co 3 dni jeździć? Katowice czy Sosnowiec? Nigdy nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednak tym razem Cię ominie:P zawsze możesz zapytać czy jest konieczne bo miałaś już robione bardzo dużo rtg i wolałabys uniknąć kolejnego. Może akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosnowiec. oczywiście, że mi sie nie chce, ale teraz wypadł akurat taki tydzień, że musze jechać 2 razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosnowca nie znam za bardzo. Katowice to co innego. Kiedyś je lubiłam ( w czasie studiów) teraz jak odwiedzam taką dalszą rodzinę to jakoś mnie denerwują:D:D:D, mimo iż jest to bardzo rzadko. Za to do dziś utrzymuję kontakt ze znajomymi z pobliskich miejscowości. Ludzi akurat fajnych poznałam z tych okolic. Jesteś już na ostatnim roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to??? Czemu 1?:D Ja nie musiałam dojeżdżać, na szczęście miałam kwaterę u rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo teraz jak są studia dwustopniowe 3+2, to po licencjacie znowu jest się na pierwszym roku :) i w indeksie znowu jest rok I semestr II :) ale ludzie ode mnie z roku, którzy skończyli NKJO, mają rok IV semestr VIII :D a studiujemy razem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dojeżdżanie to mój wybór, bo rzadko tam bywam, jak trzeba to nocuje w akademiku :D a wcześniej wynajmowaliśmy mieszkanie koło uniwersytetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to teraz jest:D Na V roku chyba już nie będziesz mieć zajęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne pod warunkiem, że z tych 7 godzin nie układają planu na 3 dni, a tak właśnie robią :P a wolne oczywiście w środku tygodnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to znaczy na fizjoterapie jest konkurs świadectw, więc składam, bo niczego ode mnie nie chcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeliczają średnią ocen z matury i ewentualnie z ocen końcoworocznych, a że miałam nawet przymóżdżone świadectwo to złoże, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×