Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a z której strony bada się kolano podczas USG żeby zobaczyć boczne przyparcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co:D Wygłupialam się dzisiaj z koleżanką przy wejściu na salke katechetyczną przed religią. Zapomniałam że tam jest taki jeden stopień i oczywiście w chwile po tym jak sobie przypomniałam wylądowałam na kolanach. Uderzyłam obydwoma tak samo centralnie pod rzepkami że myślalam że tą rzepke z lewego kolana wypchałam. Ale wstałam ona tyko się przesunęła na swoje miejsce w drugim kolanie tak samo no i spoko. Do końca szkoły miałam jeszcze tylko dwie lekcje więc było nieźle. Wróciłam pechotą do domu no i wracam i oglądam kolana. Na prawym (po artro) pod rzepką zrobił mi sie duzy guz wyglądam jakbym miała drugie kolano pod spodem:/W ogole dotykać nie mogę. A co dla mnie najdziwniejsze dopiero na lewo od tego guza, troche wyżej robi mi się siniak:/ W ogóle nie rozumiem jak:P Ale żeby tak glebnąc to chyba tylko ja mogłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D no to ładnie się zachowujesz w szkole :P Ja kiedyś jak się przewróciłam to miałam guza na kolanie a dokładnie na rzepce :P a spuchły Ci kolana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kiedyś przejechałam się po lodzie na kolanach, usłyszałam od ortopedy: \"wiesz co, ty już lepiej tak nie upadaj\" heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D :) dobre... xD To aż tak potem miałaś źle z kolanami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche mi sie pogorszyło, ale bez tragedii, lekka opuchlizna, wysięk, coś tam mówił o więzadle pobocznym strzałkowym. To były bardzo odkrywcze słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na tym jednym mam tylko tego ogromnego guza. Ale dzisiaj w szkole np zauważył (poczułam) że przy dłuższym zginaniu ktrejkolwiek nogi w pozycji \'noga na nogę\' to mnie boli:/ taki ostry kujący ból. Czasami pojedyńczo a czami seriami , jakby pulsowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych nowości, codziennie to samo ;) chociaż dziś miałam pare nowych ćwiczeń dla urozmaicenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ale jak to jest:d bo ja stłukłam kolana od spodu:D Tzn uderzyłam ten kantem pod rzepkami a te bóle mam własnie na górze rzepki:p Ewentualnie centralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie długo mordujemy już tę trzecią setke, artroskopia już nas przegoniła hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide się zdrzemnąć, potem wezme się za nauke:P Wpadne wieczorem:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za chwilke jade do tej pani...mam nadzieje ze mnie uleczy na jednorazowej wizycie hehe a tak na powaznie to jade tam z nadzieja ze wystarczy tylko cykl porzadnej rehab i bede mogla ominac lekarza szerokim lukiem wiec 3majcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No męczymy troche :P ale na tamtym temacie jest ich pełno a u nas jesteśmy tylko w piątke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, byłaś już u tej pani doktor od diagnozy: nawracające stany zapalne stawów kolanowych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe racja z tymi postami :P Nie nie byłam jeszcze... Jutro idę ... chociaż wcale nie chce mi się... Ciekawa jestem co tym razem mi wymyśli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a ta pani to jakaś lekarka czy jak? Ciekawe co ci powie. :) Megusia, idziesz ostro z rehab.:D Kacha, ty też masz jakąś wizytę? Ale ruch w interesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu się troche obijam, bo w jednej nodze boli mnie udo tuż nad kolanem, a w drugiej łydka, a po ostatnich doświadczeniach nie mam ochoty sobie jej bardziej przeciążyć. Tylko na masaż nie mam wpływu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie nadal bedzie twierdzila ze to nawracajace zapalenia :D Chociaż może coś innego powie bo w badaniach nic nie wyszło. A chyba zapalenia wychodzą w takich badaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam permanentny stan zapalny z przerostem błony maziowej, ale OB było w normie, chociaż dawno już nie robiłam. Stan zapalny najłatwiej wytropić w badaniu usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×