Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe :D Nie no rzeczywiście III stopnień chondro to jest nic strasznego.. to prawie jak I stopnień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam namiary na 2, ale najpierw pójde do tej, do której jest łatwiej się dostać i zobacze co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do Was bardzo poważną sprawę. Znacie coś osłonowego żeby tabletki nie robiły takich szkód oprócz tabletek i siemi lnianej?? (nie wiem czy dobrze to odmieniłam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bierzesz antybiotyk to jogurty i probiotyki. Odnosze wrażenie, że tylko IV stopień jest poważny, więc na razie luzik hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzam mnie tylko, że znowu się nałaże po lekarzach. Jutro 2 wizyty, potem we wtorek, potem MRI, potem ortopeda i reumatolog. Jeszcze nie zaczęłam a już mi sie nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że właśnie ja nie chce żadnych tabletek ani innych tego typu produktów. Wolę coś bardziej naturalnego. Bo od tego naproxenu mam dziwne objawy, ale takie które są wymienone na ulotce jako najczęstsze w dodatku w aptece ostrzegali że mogą wystąpić takie rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, jak tam nie dawno miałam co chwile do jakiegos lekarza ale już wszystkich załatwiłam i teraz idę dopiero w maju na badania a potem tez w maju do ortopedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie pustki:D Kacha, jak tam się czujesz? Są jakieś efekty kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyczekałam się 2,5 godziny jak jakaś głupia :/ Nakłuli mi jeszcze kaletke mięśnia półbłoniastego i mam nadzieje, że wreszcie będzie ok :) A poza tym było nawet zabawnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie poprawy nie czuje. A te dziwne problemy po polknieciu tabletek to chyba od tego ze za malo jadlam przed nimi bo dzisiaj wiecej zjadlam i nie mialam zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a co to za zabawa była?:D Kacha, dużo już zjadłaś tych antybiotyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo jak są we dwóch to opowiadają takie głupoty, co prawda nie zawsze, ale dziś był właśnie TEN dzień heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, byłaś tylko na nakłuciach? Rozumiem, że do tego drugiego reumatologa już nie idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko na nakłuciach. I jeszcze jeden z nich mnie pocieszył mówiąc: "no te gęsie stopki to jest zwykle taki wstęp do zmian zwyrodnieniowych, tak to się zaczyna." A ja mam jeszcze w drugiej nodze to samo :P Oczywiście, że dalej mi każe iść do reumatologa, już mnie dziś dręczył czy się umówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obciążałaś na rehab., nie byłaś na aerobiku, czyli musi być lepiej:) Oczywista sprawa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że teraz pozbędę się bólu w jednej nodze na dłużej :) a jak będzie dobry efekt to nakłuje sobie też drugą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawzajem:) A te nakłcia to co w sumie miały na celu. Bo to nie był żaden lek, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×