Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a nie bedzie to niewygodne?;/ takie krotkie mi sie wydaja niewygodne no ale w sumie nigdy nie mialam takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się właśnie te długie wydają niewygodne i osobiście nie potrafie chodzić w ortezie. Z krótką nigdy nie miałam do czynienia, ale sądze, że mnie wszystkie by denerwowały bez względu na wielkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojde do sklepu to przymierze...po prostu te krotkie to mi sie wydaje ze beda spadac ;p ja nie chce w tym chodzic tylko jezdzic autem i na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką opaskę z otworem na rzepkę i też stabilizacją rzepki i zszynami po bokach. Koleżanka ma identyczną a ma nawykowe zwichnięcie rzepki i mówi że jest dobra (nosiła ją po zdjęciu gipsu po wypadnięciu rzepki). Tak myślałam wcześniej żeby olać tego reumatologa i do niego nie iść już ale chyba pójdę bo mój łokieć jest co raz dziwniejszy ... :/ A dlaczego tutaj taka cisza ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że te wszystkie wizyty są tak naprawdę bezcelowe i nic nie wnoszą do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wydaje mi się że na tym usg nic mi nie wyjdzie, reumatolog też nic znowu nie stwierdzi a ortopeda.. hmm.. to się okaże jak do niego pójdę bo zastrzykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zamierzam darować chodzenie po lekarzach. Pójde jeszcze tylko z rezonansem. Mam już dość słuchania w kółko tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchania lekarzy. Wszyscy tylko mówią, a w sumie nic nie robią, więc nie opłaca mi się kontynuować takiego "leczenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe dziwię się , że masz tak podejście, skoro nikt nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jeszcze co powiedzą po MRI, ale wątpie by było to coś odkrywczego. Ortopeda ma mi jedynie do zaoferowania zastrzyki, których nie chciał mi zrobić w zeszłym roku, twierdząc, że i tak mi nie pomogą, więc nie wiem co się niby zmieniło w mojej sytuacji, że teraz to najlepsze wyjście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ci je oferuje pewnie dlatego, żeby nie było, że nie ma już pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem aż tak zdesperowana, żeby na próbe ładować zastrzyki, bo może tym razem pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobili mi usg poniewaz powiedzieli że mają za stary sprzęt i że lepiej jak mi zrobi USG ortopeda albo osoba która zajmuje się robieniem usg stawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem. Wiecie co zrobiłam ... ukucnęłam na moment (gdzieś na minute) i jak wstałam to nawet nogi do końca nie wyprostowałam tylko od razu usiadłam na krześle a potem jak wstałam to taki strzał miałam i nie mogłam stanąć na nodze i jej wyprostować i po paru minutach przeszło ale leżąc nie mogłam mieć wyprostowanej nogi bo bolało i przy wyproscie stojac tez bolalo. potem było lepiej i znowu ukucnęłam bo musiałam odłączyć komputer i znowu to samo nie mogłam obciążyć nogi i jej wyprostować. Tyle że za drugim razem nie strzeliło. Kurcze ale mam takie dziwne uczucie z tyłu (bo to z tyłu mi się stało) i jak chodze to się trochę nie pewnie czuję... :/ a to jest najgorsze że to druga noga.. ciekawa jestem co będzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj lepiej, rano jak się obudziłam to coś mnie z tyłu kolana przy maskymalnym wyproście bolało ale potem rozruszałam i jest ok. a tak to czasem coś mnie z tyłu zaboli ale słabo raczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem sluchajcie, mojej kolezance wczoraj ortopeda stwierdzil troche za wysoko ustawiona rzepke i jak boli kazal jej smarowac mascia przeciwbolowa... Czy czasem na to nie powinno się dać jakiejś rehabilitacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×