Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

w sumie to jeszcze sie nie szykuje. wakacje, praktyki i te sprawy;p no ale czeka mnie to juz niedlugo ahhh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja jeszcze nie mialam czasu na lekarza haha wybieram sie;p mam tylko termin na wrzesien tej operacji i tyle poki co;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie boje ze pzred rozpoczeicem pazdziernika nie zdaze dojsc do siebie;/ ale wczesniej i tak nie moglam tej operacji robic bo musze odrobic praktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem boczne uwolnienie ale jak juz pisalam do lekarza nie bylo mi jeszcze po drodze...bede robic badania to do niego i tak zajrze i wtedy sie dowiem wszystkeigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz mówił, że trzeba jeszcze przeszyć i naciągnąć troczki przyśrodkowe, ale nie wiem od czego to zależy, bo ludzie zazwyczaj mają tylko przecinane troczki boczne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tym bardziej nie wiem...ja juz chce miec siwety spokoj z tym kolanem;/ nie wiem wogole dalej co z moim udem ehhh i chyba wole nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas bez rewelacji, stan stabilny, czyli zadowalający:) A twoje kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zmian... ale za to umówiłam już też sobie wizytę u ortopedy i mam na 23 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Dwa tygodnie po rezonansie i tez dzwoniłam zapytać się ile się czeka na opis to powiedzieli że dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×