Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Bo nie wiem czy potrzebuje aż tak inwazyjnego zabiegu, a zawsze istnieje ryzyko złego wygojenia miejsca osteotomii i wtedy będzie problem, żeby klęknąć na to kolano. Nie mówiąc już o śrubach, któe potem trzeba wyciągać. Z drugiej strony nie wiadomo jak to wszystko będzie się trzymać, więc jestem między młotem a kowadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma pomóc w lepszym ustabilizowaniu rzepki, bo niestety przy takiej budowie kolana zawsze będę miała tendencje do przyparcia i może się okazać, że zabieg tak naprawde niewiele mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze od czasu do czasu, bo nie mam za bardzo czasu i szczerze powiedziawszy nie chce mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie widać spektakularnych efektów, ale mam spore przykurcze, więc trzeba czasu. A ponieważ to rozciąganie jest bolesne to oczywiście średnio sie pale do tego heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba powinnaś tam mieć karnet gratis.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie na studiach takie ciekawostki się im nie trafiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam raz do czynienia z praktykantami i ich wiedza jest zerowa, wyszło na to, że mogliby pacjentowi zrobić krzywdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. jeszcze człowieka bardziej okaleczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś.. ? Ja troszkę nie pisałam, ale to dlatego że sporo rzeczy na głowie mam :P Idę jutro do ortopedy i bardzo ciekawa jestem co będzie.. :P a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kacha to trzymam kciuki:) Daj znać jak będziesz po, co ci powiedzial:D U mnie raczej dobrze, tylko kolana się odzywają na zmianę pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;D napisze :P Mam nadzieję że nie zrobi mi niespodzianki i nie zostawi mnie znowu w szpitalu :P ale może na wszelki wypadek się spakuje nie no żartuję .. :P napiszę na pewno :) To nie dobrze że Cię boli na zmiane pogody bo teraz z tą pogodą jest bardzo różnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe przynajmniej wiem, że przyszła wiosna:P Przez zimę miałam spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mojego lekarza bo mu wypadła jakaś pilna operacja :/ No i przyszedł taki inny lekarz którego strasznie nie lubię i po dzisiejszej wizycie jeszcze bardziej nie lubię. Badał mi 15 minut kolano po to żeby powiedzieć że mam sobie ćwiczyć kolano (czworogłowe) z obciążnikami przez 3 miesiące. Do tego powiedział że moje kolano nie jest fajne, że może być tak że już nigdy mnie nie przestanie boleć. i jeszcze powiedział że on to w sumie nie zna mojej historii, a te ćwiczenia to tak profilaktycznie. Ogolnie mimo ze sporo czasu poswiecil to czuje ze troche na odwal sie zalatwil mnie.. Bede szla chyba w przyszlym tygodniu do mojego wiec powiem co moj powiedzial. A jeszcze dzisiaj sobie kolo 14 zrobilam te cwiczenia z obciazeniem to teraz mnie masakrycznie boli kolano i biodro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×