Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No , jak tam kolejny listopadowy dzionek??? Pewnie żadnych zmian w stawach????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie duze zmiany:) zaczynam prostowac:D moje intensywne cwiczenia daja efekty ale do idealu daleko:P a jak twoje kolano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nic takiego się nie dzieje. Dobrze, że u ciebie aż tak lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie sie ciesze mam nadzieje ze do piatku juz bedzie tak jak zawsze w normie i bede sie mogla normlanie rehabilitowac:) dobrze ze u ciebie tez w maire ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, póki co nie mam na co narzekać, ale to się może zmienić. Jak poćwiczę czworogłowy to potem zawsze odczuwam ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rehabilitanci mi powtarzaja zawsze ze to niestety musi bolec;P jesli masz slabe miesnie to musisz je wzmacniac mimo bolu...a jesli ebdziesz to robci jzu teraz to bedzie ci latwiej po artro przynajmniej tak mi sie wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to ci gratuluje i zazdroszcze samozaparcia bo ja pzred poprzednmimi artro nic nie robilam :P teraz widac skutki;P 5 cm mniej w udzie chorym:P Hinter naparwde cie podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam robić wszystko co lekarz każe w 100%. Jak każe chodzić miesiąc o kulach to tak zrobię i ani dnia krócej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za postawa:) mnie lekarz nie kazal wzmaniac miesni pzred arto:P wlasciwie to ja je mialam z dnia na dzien wiec nie bylo czasu:P teraz mam pzrejsc jakies 3 fazy rehabilitacji albo jakoso tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi mówił, że większość pacjentów nie stosuje się do zaleceń lekarzy, np: za wcześnie odstawiają kule, twierdząc, że już mogą chodzić, a w środku tymczasem wszystko jeszcze nie jest zagojone no i problemy z kolanem szybko wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale się rozpisałyście;p Kurcze tyle stron że aż mi się czytać nie chce. Rzuciałam tylko tak mniej więcej okiem i widziałam, że Karsia się odezwała:D Dobrze że wszystko dobrze poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo witamy Julcia wreszcie ktos zaczyna gadac;P a raczej pisac:P Hinter co do tych kuli to jedni lekarze mowia tak inni inaczej..;/ najgorsze jest to ze nie ucza pzred artro sie tymi kulami poslugiwac ja jak wstalam pierwsyz raz po artrio jeszcze z drenem w kolanie to pierwsze co zrobilam to stanelam z calej sily na ta noge no bo skad mialam wiedziec jak sie te kule obsluguje;/ wiec jesli tylko bedziesz miec okazje to sobie pocwicz chodzenie o kulach pzred zabiegiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nigdy nie chodziłam o kulach, ale rozumiem, że na operowaną w ogóle nie wolno stawać ,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter to zalezy bo jak to bedzie artro diganotyczna to chyba wolno:) w zaleceniach potem pisze w ilu % mozna obciazac chcora noge i wtedy musisz sobie to obliczyc czyli np jak mzoesz obciazac 10% to obliczasz 10% z twojej wagi stajesz chora noga na wage w domu i naciskasz tyle zeby waga wskazal te 10% i wtedy wiesz ile mozesz obciazac:) ja nie moglam wogole ale sobie stanelam z calej pety;lP ciekawe czy wtedy mi ta lekotka nie rozprula sie bardziej ale nie ma co gdybac:) popros rehabilitanta zeby cie naucyzl chodzico kulach ja to mam w planie rehabilitacji wpisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na pewno nie będzie to diagnostyczna. Też mam nadzieję, że nauczą mnie chodzić o kulach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter jak bedziesz juz w spzitalu to popros zeby Cie nauczyli... ja myslalam ze bede umiala, ze to jest bardzo proste a tu jednak lipa... ja stawalam ale tez oczywiscie duzo nie chodzilam tym bardziej ze chodzilam bez kul :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rehabilitant uczył jak chodzić o kulach, chociaż był od męskiej części pacjentów heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie nikt nie uczył chodzić z tej okazji że był weekend i nie było pani rehabilitantki. Na początku było ciężko i latałam na balkoniku, ale jak już byłam w domu to było spoko. Nie powiem nawet mi się podobało;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam kilka razy gips na nodze ale nie na kolanie ale o kulach nie chodzilam nigdy:P dopiero po artro:P jutro ide do lekarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe do ani jednego ani drugiego:P ide do ortopedy-chirurga ale tego zywklego co pzryjmuje w pzrychdoni w moim miescie bo nie wiem czy moge bo pomyslicie ze ze mnie kompletna ciamajda;P :(( mam zapalenie nerwu kulszowego (tzn nie wiem to diagnoza mojej mamy;P) fakt jest taki ze nie moge sie ruszac;/ mam nadzieje ze da mi jakies zastrzyki;/ jeszcze w poludnie nic mnie nie bolalo ok 14 chwycil mnie bol w lydce a teraz promneijuje az do pelcow i nie moge sie ruszac moge tylko siedziec i to ze zgeita noga;/ na moje neiszczescie to prawa strona wiec ledwie chdoze bo an lewej nodze sie oprzec nie moge przez kolano;/ no ale podobno po zatsrzykach szyboo pzrejdzie;/ pzry okazji sparwdzi mi palec czy jets jzu zrosniety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to miewam \"lumbago\" więc wiem co znaczy tem okropny ból i tu wcale nie ma się z czego śmiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem co to jest to twoje lum...ale pewnie etz nic dobrego;/ mnie sie to nigdy nie zdazylo:(( musialo mnie pzrewiac bo mam krotka kurtke a wiadomo jak teraz zimno bylo:(( to chyab wszystko na zlosc najpierw palec teraz ten caly nerw:(( mam nadzieje ze szybko pzrejdzie bo w srode terning a w piatek rehabilitacja a ja naparwde ledwie sie ruszam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a czym się objawia to lumbago? Sandra, no nieźle się załatwiłaś. To załamanie pogody jest serio okrutne:( Ja mam teraz trochę roboty na kompie, więc jestem dostępna do dyskusji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×