Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

wierzycie w ciążę gdy nie było wytrysku?

Polecane posty

czyli ... ufacie stosunkowi przerywanemu? Bo mam pewien dylemacik :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu09
nie jestem pewna ale przed wytryskiem wyplywa z penisa jakis plyn i on tez podobno zawiera ruchliwe:P plemniki wiec nie wieze za bardzo w ta forme zbespieczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany to żadna antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ile przed wytryskiem to się wydostaje? Bo głupio się przyznać ale ..... panika w mym sercu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
nom,płyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulujeeeeeeeeeeeeeeeemy
dzidziusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten plyn to sluz a stosunek pszerywany to bardzo zla metoda zapobiegania ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem wystarczy troche podotykac penisa i już sie to wydostaje. Nie zauwazylas, żeby Twoj facet mial czasem mokrego kutona jak go piescisz?Ostatnio radziłysmy dziewczynie na jednym z topików, co miala podobny dylemat, znaczy sie pozwolila na wsad bez gumy, no i co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu09
hmm... nie wiem na ile przed ale napewno zbyt dlugo to nie trwa i przede wszystkim jak chyba nie zbyt widoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi co? :P wpadła? u nas było tak że wszedł na chwileczkę, nie ruszał się nawet i po może dwóch sekundach wyciągnął bo się opamiętaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.
Głupia baba z Ciebie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pocieszenie tylko moge Ci powiedziec, ze ja 2 lata uprawialam seks przerywany i w ciąże nie zaszłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolakola
to teraz troche strachu i potem nigdy wiecej takich numerow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, no to zatem prawdopodobienstwo wyliczam za pomoca moich tajnych matematycznych wzorów na 2%:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga.-----> to przecież żadna nowość ;) Pozdro, odważna jesteś :D u mnie był to czternasty dzień cyklu, więc trochę lipny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O w życiu, teraz w płodne dni to bym nie pozwoliła na wsady:D, ale kiedyś w płodne również odbywałam z chłopakiem pełny stosunek i dopiero wychodzil tuż przed wytryskiem....to nie odwaga, to głupota i niedoświadczenie.;) Ja np. nie wiedzialam wtedy, że tak mozna zajść w ciąże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.
Teraz głupia baba będzie miała równie głupiego bachora. Proste, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sobie grzecznie poczekasz na okres. Spokojnie, co nie znaczy, że masz tak znowu robic:P;). Lepiej dmuchac na zimne, jak sie nie chce mieć jeszcze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja NIE MOGĘ mieć teraz dziecka ! Nie ma nawet takiej opcji. ale z postinorami się wstrzymać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a iga. ma jakiś fetysz związany ze słowem \"głupi/głupia\" Na wielu topicach używa tych seksownych epitetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm, ja bym sie wstrzymała....chyba, choc jestem znana panikara, wiec na 100% nie wiem. Nie chce zle doradzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio na jakimś topicu obie stwierdziłyśmy że jesteśmy panikary Ja też jestem,zresztą widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.
Ano lubię słowo "głupi" nie mam faceta i mieć nie będę a owe słowo jest strasznie seksowne więc co się dziwisz? Ty się pieprzysz bez zabezpieczenia ja głupiuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dziś było?Czujesz sie \'plodna\'? Ja np. czuje takie rzeczy....nawet nie umiem wytłumaczyc w jaki sposob:D No sluz jest taki, że sie pomylic raczej nie da:DSzanse naprawde marnie widze na ciąże. A co Twoj chlopak na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolakola
wiele osob tak robi i nie wpadaja, chociaz wszyscy wiemy ze nie jest to madre i sama tak nigdy nie zrobilam, Poczekaj na okres. teraz bedziesz sie tym denerwowac i pewnie okres sie spozni z nerwow... slyszalam tez ze zamiast tej pigulki "po" mozna wziac 4pigulki antykoncepcyjne... ale wytrysku nie bylo, wiec licz na szczescie i na przyszlosc trzymaj zapas prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×