Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kunka

odmładzanie twarzy

Polecane posty

Gość kunka

Witam, chciałabym sie dowiedzieć czy ktoś "robił" sobie wypełnianie zmarszczek twarzy w Koszalinie. Proszę o namiar na dobrego specjalistę i orientacyjne ceny. Jakie sa efekty, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - temat jest stosunkowo "nieświeży" ale chciałabym jednak go podbić. Bo odmładzanie to przecież w ostatnich latach temat zdecydowanie "na topie". Szukając jakichś info na ten temat trafiłam m. in. tu: http://www.iqmedica.pl/lift-twarzy,59,3.html i teraz pytanie - czy Wy już korzystaliście z takich zabiegów? Jak myślicie - w jakim wieku są wskazane i czy w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Według mnie dobór metody mającej odmłodzić twarz bez konsultacji ze specjalista nie jest najlepszym wyjściem. Bo dopeiro po badaniach wiadomo jaki sposób dla naszego ciała i wieku, typu skóry będzie odpowiedni. Z tego co wiem z informacji od tego wrocławskiego dr Kratochwila to botox jest jednym z mniej inwazyjnych sposobów na odmłodzenie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja zdecydowałam się na kompleksową regenerację skóry za pomocą zabiegu trinity, który wykorzystuje technologię elos firmy syneron. jest to bardzo dobry zabiech realizowany w trzech etapach, usunięcie zmian naczyniowych i pigmentowych, ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz usunięcie zmarszczek oraz blizn. U mnie efekt był bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacna
a takie pier*olenie ! Jak się ma kasę to jest masa zabiegów które są w stanie świetnie odmłodzić i ujędrnić twarz, wszystko to kwestia posiadanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunka - przed zabiegiem warto sprawdzić czy lekarz do którego się wybierz posiada certyfikat. Świadczy on profesjonalizmie i posiadaniu odpowiednich kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frazka
A co rozumiesz przez „robienie sobie” twarzy? Są teraz przeróżne metody odmładzania. Trochę interesuję się tematem zabiegów, więc jeśli miałabym jakiś polecać, to komórki macierzyste w Medycynie Młodości w Warszawie. Tu jest wyjaśnione, o co w tym zabiegu chodzi i ile lat jest w stanie odmłodzić twarz: https://www.youtube.com/watch?v=wBMi2Q86pYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do olgapino - ja też robiłam triniti i zgadzam się, że daje b. dobry efekt zarówno w kolorze, jędrności i gładkości skóry. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej iść do kosmetyczki i ona coś odpowiedniego doradzi. Do każdego rodzaju cery inny zabieg będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem zdania, że ostrzykiwanie to nie jest droga do młodości tylko do zrobienia z siebie "lalki" Zrobiłam triniti i polecam (igieł z natury się boję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilika

Odmładzam twarz regularnie u Pań z Madame Art:) cena odpowiednia oraz wykonywana usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Moja skóra twarzy zaczęła mieć bardzo widoczne oznaki starzenia i przemęczenia. Zrobiłam zabieg infuzji tlenowej i to był bardzo dobry pomysł. Zabieg bardzo poprawił kondycje mojej skóry i ją odmłodził. Mogę polecić fajną klinikę gdzie robiłam Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja po infuzji miałam bardziej przesuszoną skorę niż przed zabiegiem, no ale może każdy ma inną skórę. U mnie sprawdzają się zabiegi z peelingami medycznymi i dermapen. Dzięki nim mam skórę gładką, dobrze napiętą i nikt nie daje mi tyle lat ile mam. Ale trzeba znaleźc dobrego specjalistę, który zleci odpowiednie zabiegi. Ja mam swoją ulubioną kosmetolog w Poznaniu w Beauty Premium, którą polecam każdemu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvc

Miałam największe w życiu wrażenie odmłodzenia po stosowaniu https://proaktiv.pl/s/2-29-0-NIEJONOWE-NANO-ZLOTO-KOLOIDALNE-AU-200---z-atomizerem-100-ml.html. Nic chyba tak na mnie nie zadziałało, nawet wypełnianie kwasem hialuronowym. I jakby libido lepsze po smarowaniu, ale to może pewne złudzenie. Jak dbasz o siebie to nie zaszkodzi na pewno, a złoto jest coraz popularniejsze właśnie w odmładzaniu. Jeszcze niewiele kobiet ma świadomość zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Polecam z całego serca wykonanie zabiegu infuzji tlenowej u dr Boczarskiej w Klinice Medycyny Estetycznej Instytut Zdrowia w Oświęcimiu. Fachowe podejście i pełen profesjonalizm. Polecam! Dla zainteresowanych podaję numer telefonu do tego instytutu: +48 794 07 07 01. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torin

Dla mnie bezkonkurencyjne są rewitalizacje Restylane Skinboosters. Bardzo dobry preparat na odświeżenie wyglądu nie tylko twarzy, ale szyi i dekoltu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę na zabiegi odmładzające do kliniki w Warszawie: SClinic. I tam pani doktor dobiera mi zabiegi w zależności od kondycji skóry i pory roku (bo nie wszystkie zabiegi mogą być wykonywane cały rok). I uważam, że najlepiej jak właśnie lekarz dopiero zabiegi a nie że mi idziemy i mówimy co chcemy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×