Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda23.

nie wiem co zrobić

Polecane posty

Gość jagoda23.

trafiłam na studia do innego miasta ale przyrzekłam sobie że będe robić wszystko żeby się przeniesc do swojego,i kiedy teraz po2latach to jest mozliwe ,zakochałam się :( tzn znamy się doscyc krótko ale czuję że to ten,jest cudowny...w dotychczasowym miescie nie widywalismy sie codziennie tylko np raz czy dwa na tydzien bo tam tez nie studiował tylko 30km dalej ale gdybym sie przeniosła do czego dązyłam2lata dzieliłoby nas 110km :( on o niczym nie wiem tzn nigdy nie mówilam ze chce sie przeniesc nie wiem co mam powiedziec i co zrobić, czy on bedzie chciał mnie znac,i bedzie miał ochote przyjezdzac na weekendy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie wiesz czy on Cie bedzie chcial znac to czemu chcesz zmienic dla niego swoje plany? To troche śmieszne...ja bym postawiła na studia bo z facetami róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
dlaczego niby ? jest cudowny takiego zawsze chciałam,choc znam go krótko czuje ze mogłabym byc z nim na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy studiujesz zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
dziennie, ale mogąłbym spędzac z nim całe weekendy tylko jak i co mu powiedziec:( Znacie jakies pary ktore tak żyją i dają rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
a co stoi na przeszkoadzie abyś jednak zostala, razem z Nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
to marzenie,tam mam prace i dlatego chcialam sie tam przeniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem ...
dlaczego chcesz studiowac w swoim mieście i mieszkać z rodzicami. Studia to najpiekniejszy okres w naszym życiu, każdy to tobie powie ... po studiach to koniec z beztroskim zyciem, zaczyna się paraca i obowiązki ... Trudno tobie radzić na podstawie tego co napisałaś, jesteś dorosła i ty podejmujesz decyzję ... Powiem tobie, tylko tyle, że liczyłaś na to, że bedziesz studiowac w swoim mieście ... teraz jednak masz inna sytuację, masz kogos na kim tobie zależy... W zyciu są sprawy ważne i najważniejsze, a dla ciebie co jest najważniejsze ? Czy miłość czy to, że kiedyś planowałaś ... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Myśle ze stoi przed Toba trudna decyzja.... Najlepiej jak bys to z Nim pogdala, to najlesze rozwiąznie.... skoro tamto to Twoje marzenie, to też musisz wybrać, ktore ważniejsze... Zastanow sie też co moze uciec, praca? czy on? jesli mu zalezy, i naprawdę macie byc razem to dacie rade.... - szkoda ze to nie takie proste co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek planuje
Pan Bóg kreśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
nie wiem jak mu to powiedziec:( nic mu wczesniej nie mówiłam nie wiem czy bedzie chciał wpadać na weekendy :( a obiecałam sobie że sie nie zakocham....przez tyle czasu sie udało a tu nagle teraz tak w ostatniej chwili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
ale ja o kims takim marzyłam , jest idealny i pod względem charakteru/zachowania i z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Jagodko, porozmawiaicie, powiedzm u że zawsze o otym marzylas, to o czym piszesz, a teraz "Coś" Cię zaczęlo tu trzymac.... Nie on Cię zacznie przkonywac, nich walczy o ot byś zostala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
ale tu nie chodzi o to ze będę koło niego skakała bo takie związki sa chore ,i tez nie o to zeby on mnie prosił zebym została, tylko zeby ze mną był mimo tej odległości...tylko nie wiem czy jemu to bedzie pasowało, czy od razu mu powuiedziec zebysmy sie rozstali bo szkoda jego sił i ze sobie kogoś znajdzie :( ale tego nie chcę tak naprawdę ale tez nie chce go skrzywdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
porządnego??!! a skąd wiesz że ten jest jakiś zły ? dlaczego tak sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
jagoda.... skąd jesteś, o jakaich miastach piszesz?? Musze Ci powiedzieć, że ja ze swoim owczesnym wspollokatorem przez ponad rok czasu dojeżdzalm, 350 km.... Jak ludzie ise Kochają odleglość nie ma znaczenia, dacie rade... Dlaczego p iszę o tym by sie postaral? by sie nie okazalo że on Ci każe wybierac, a potem sie zespuje, ty odstwaisz swoje tamte marzenia... kiedy zobaczysz ze i jemu naprawde zależy, wowczas bedziesz widziala czego oboje chceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Summaries... Znasz go? dlaczego go oceniasz? przecież autorka nie napisala na temat niego ani slowa! pisze o oswoich rozterkach! albo jesteś zlosliwa, albo po tak przykrych doswiadczeniach ze nie pamietasz co to zanczy być szczęsliwa, albo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
to nie jest zaden cwaniak! jestem jego pierwszą dziewczyną w dodatku... chyba mu powiem jak juz wszystko załatwie:( tylko czy wtedy sie nie obrazi ehh kiedy marzenie moze sie spełnic nagle pojawia sie jakies ALE gdyby to byuł zwykły cwaniak nie zastanawiałabym się a Ciebie SUMMARIES chyba ktos bardzo skrzywdził. Dzięki->> hej hej-->> masz rację ale wiesz ze to nie jest prioste nic nie jest w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_majtkuuuff
Autorko, skąd kafeterianie mają wiedzieć, jak on zareaguje???? Boszzzz, normalnie paranoja!! Może podaj nam jego numer, to się spytamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
nie cwaniakuj, po prostu moze któras była w podobnej sytuacji,musiała poruszyc taki temat bo ja nie wiem jak sie do tego zabrac i czy w ogóle mówic cos przed czy po tym jak załatwie wszystko juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
wiem jagoda, wiem.... ale widzisz inne rozwiązanie niz rozmowa? nie wyjeżdzaj bez slowa, bo moiwsz ze Go Kochasz, mozesz być nieszczęsliwa... Nie zostawaj bez mowienia mu o tym, niech poczuje że robisz to dla Niego, i jak bardzo jest dla Ciebie ważny.... Razem zdecydujecie... musisz sobie ulozyc tą rozmowe, zrob moze kolacje, pyszną, zaproś go i poiwedz mu ze masz mu do powiedzenia chyba najważniejsza rzecz w Twoim życiu- jesli tak jest oczywiście- zacznij od tego że bardzo Go kochaszi i chcesz z Nim być... a potem że zawsze marzylas o tym by wrocić, poczekaj na jego reakcje, nie poinien sie wkurzyc, jesli Cie kocha, zrobi wszystko byście OBOJE byli szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak...
moj byl ode mnie 1000km i jakos bylo ok, do czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_majtkuuuff
Dziewczyno, ile ty masz lat? 15??? Niby ważny dla ciebie, ale się boisz spytać, pogadać. Niby pokrewna dusza, ale nic o tobie i twoich planach nie wie... :P Dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mu powiesz - jak wyżej koleżanka radzi,że masz mu do powiedzenia najważniejszą rzecz w życiu to zanim zaczniesz od tego co do niego czujesz - zaznacz, że nie chodzi o ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
hej hej -->> wielkie dzięki, trochę pocieszające jest to co piszesz.Pewnie i tak wszystko w praniu wyjdzie. Nie wiem czy mozna kogos kochac po2m-cach ale na pewno wiem ze chce z nim by,źle mi bez niego nigdy czegos takiego nie czułam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
ile masz lat? gdzie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
na umsc-ie 22 lata a to ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUMMARIES\"...-30 IX 2007THE LAST DAY OF HOPE FOR LOVE\"Nie wszyscy faceci są tacy sami. nie wszyscy mordują i gwałcą, nie wszyscy mają kochanki, nie wszyscy biją iuciekają. nie wszyscy są Twoimi byłymi.Nie porównuj, gdy nie znasz. Gdybym miała na Twoi przykładzie napisać, że wszystkie baby są takie same, to marnie skończyłby post każdego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_majtkuuuff
na umcs-ie chyba ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
umcs-ie sorry literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×