Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ja jestem normalna

Kończe własnie studia i widze, ze coraz wiecej koleżanek wychodzi

Polecane posty

Gość czy ja jestem normalna

za mąż i rodzi dzieci. Co chwilka dowiaduje się, ze jakaś koleżanka z roku niedługo wychodzi za mąz albo się zaręczyła albo planuje dziecko. Mam 24 lata i jakoś nie wyobrażam sobie zebym miała juz miec męża!!;) jestem sama i chciałabym znalezc wreszcie faceta, z którym mogłabym kiedyś stworzyć rodzine ale nie teraz albo nie przez najblizsze 2-4 lat. Czy ze mną jest cos nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveLiNkA26
Daj spokoj dziewczyno, niedlugo bedziesz sie dowiadywac o rozwodach tych kolezanek. Mysle, ze to glupie niedojrzale dziewczynki ktore chca bawic sie w dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ok
:) to że wychodza to nic nie znaczy jedne to popczuły tzn taką potzrbe że to teraz i inne sie głupio zakochały i tak trwają Ty masz czas,mam 22lata i tez sobie nie wyobrazam wychodzic za mąż do 25 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalna
wszyscy patrzą na mnie jak n aufo bo jestem sama i kompletnie nieciągnie mnie do kupowania mebli i urządzania domowego gniazdka;) chce byc kochana wreszcie przez normalnego faceta ale chciałabym najpierw troszke z nim poszalec;) wyjechac gdzies, cos zobaczyc, nacieszyc sie luzem i wolnoscią a nie od razu ładowac sie w pieluszki, kredyty, długi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaa
za pare lat bedziesz szukala meza wsrod 40 i 50 latkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za parę lat, a może wogóle. Nie wiem, skąd pomysł rodzić dzieci po 30stce :( TO jest chore :( Takie dzieci często mają różne uszkodzenia, od poważnych do mniej... A po studiach bedziecie miały pracę i nie będziecie chciały rodzic, żeby jej nie stracic. to trudny wybor, ale nie mozna byc egoista i rodzic chorego dziecka (a na pewno z mniejszą szansą na zdrowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2glupie wyzej odpowiedzi
ehh tak egoistka :p jakies dewoty które sie na to nabrały i narodziły zdrowych dzieci i sa mega szczęsliwe zapewne! nigdzie sie nie spiesz dziewczyno,masdz czas wyszalej sie bo potem bedziesz tak zdewociała jak te wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalna
dla mnie egoistyczne jest łapanie męża w młodym wieku;) bo potem moze bede sama i sobie nie poradze.....jakie to załosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz czas.
nie warto wychodzic za mąz za wczesnie, potem załujesz robisz sie zgorzkniała i zle radzisz młodym dziewcztynom bo chcesz sie odkuc za swoje niepowodzenia,naprawde nie warto , zrób tak jak Ty chcesz a nie tak jak Ci radzą te które sie wplataly w dziwen układy i teraz oga tylko załowac i zle zyczyc innym! a to ze ktos chce miec pozniej dzieci albo wcale ich nie chce miec to nie znaczy ze jest egistą! juz predzeje ten kto twierdzi ze dzieci chce bo nie bedzie mu miał kto usługiwac jak bedzie stary... 🌼 for you , żyj ! kozrystaj z zycia ,zyj po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem dewnotą :O w dodatku starą :D No ok, to powiedzcie mi, kiedy chcecie urodzić dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalna
a musimy?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz czas .
a czy ty nie mozesz zrozumiec ze dzieci zdrowe mozna tez miec po30stce4 albo ze niektórzy nie chcą ich miec wcale?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdd...
ja bym chciala zaraz po studiach wyjść za mąż, nie wiem tylko czy bede miala za kogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdd...
ale dzieci narazie rodzic nie chce i nie wiem czy bede chciala kiedys. ale mężą bym bardzo chciala mieć. potrzeba mi faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diffgifggf
miałąm 22 lata jak wyszłąm za mąż. teraz po 5 latach uważam że to było zdecydowanie za wczęśnie. Moje przyjaciółkimają w palnach slub za rok. A ja...lepiej nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie musi rodzić dzieci, ale sądzę, że na pewnym etapie życia budzą się takie potrzeby. do masz czas . Spokojnie, nie musisz się tak złościć. Dla mnie autorka jest normalna, tzn teraz ludzie szybko dojżewają fizycznie, ale emocjonalnie wolniej. Nikt tez nikogo nie zmusi do slubu, dzieci, mieszkania. Każdy dokonuje przecież własnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz czas .
ale wiesz jakas dewota bedzie Ci wmawiac ze gdyby nie wtedy to do konca zycia byłąbys sama a w ogle kto urodziłby dzieci?! :p współczuję Ci ale moze nie będzie tak źle moze sie ułoży, osobiscie nie jestem zwolenniczką wychodzenia za mąz ponizej25roku zycia... bo potem sa wlasnie takie problemy,człowiek młody jeszcze sie zmienia,najgorzej jak sie okaze ze ludzie mają inne potrzeby etc wtedy sie dopiero mozna wymeczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalna
wole juz byc sama niz wiżac sie z kims zeby miec męza bo potem moze byc ciezko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz czas .
persy..cos tam no tak ,wiec po co wyjezdzasz z takimi durnymi textami? załoz przedszkole jak lubisz bahory. wkurza mnie takie durne wyskakiwanie z dziecmi skoro ludzie mają duzo powazniejsze probvlemy a tu naglke odzywa sie taka mądra i pyta kto bedzie dzieci rodził ,wiesz kto ? Ty! najlepiej zeby kazda musiała obowi,ązakowo rodzic po 4 bo przeciez sie je na miłosci wychowa,a człowiek sobie nowego auta tez czy domu kupic nie moze bo od razu egoista i jest mu to przeliczane na dzieci.TO JEST CHORE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalna
masz czas...popieram;) kazdy tylko a dlaczego tylko jedno???? a bo dlatego, ze jakbym miała 2 czy 3 to bym chyba w łachach chodziła i one tez ale od razu byłabym materialistka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz czas .
a wiesz dlaczego tak jest ? bo jak sie same w takie g*wno wpakowały to nie mają wyjscia wiec jedyne co im pozostaje to sprobowac Ciebie tez przekonac do takiego zycia i beda Ci gadały o materializmie,egoizmie zebys sobie narobila tych dzieci szybko i miakla gorzej od nich :o to smutne ale czesto tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spokojnie, jestem praktycznie w waszym wieku ;) za mąż nie wychodze, a dzieci narazie nie planuje, chobcym i miala męza ;) czasami sobie pomysle ze fajnie juz by bylo miec przy sobie zdrowego bobasa, wiedziec ze wszystko ok, ze to twoje i twojego ukochanego, ale jak przychodzi co do czego to zdaje sobie sprawe ze to za duza odpowiedzialnosc jak dla mnie, czasami nie umiem do konca zadbac o wlasne sprawy a co dopiero o dziecko, poza tym chcialabym miec w miare stabilne i DOBRE warunki materialne, takze kwestia dziecka to kwestia przynajmniej kilku lat, no chyba ze zalicze jakąś wpadke :O ale mam nadzieje ze nie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz czas .
sweet dremas to rozumiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 lat, wyszłam za mąż w wieku 23, dzieci nie mam, żyję i mam się dobrze. A Ty skoro nie masz potrzeby to też dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diffgifggf
ja nie jestem mamą... i chyba jakaś dziwna jestem bo raczej przestrzegam innych przed poepłnieniem takiego błędu jak ja popelniłam. Czasem zmuszam ludzi do myslenia do tego czy naprawde chcą slubu, dziecka i czy wiedzą dlaczego... Wielu tak naprawdenei wie dlaczego. Nigdy nikomu xle nei zyczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hangarnnnttt
mam 30 na karku i ani mysle wychodzic za maz,bylam 7 lat z facetem i dziekuje ---wole wolne zwiazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalna
mii wystarczyły 2 lata z jednym facetem zeby nabawic sie wstretu do męskiej rasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persymona :D Nie lubię bachorów, nie mam męża, tym bardziej dzieci. Nikogo nie zmuszam do rodzenia 4 dzieci, a nawet jednego. To już nieważne, bo się spieniłaś jak szampon i tylko się plujesz :D :P ;) Weź coś na uspokojnie, bo kafeteria Cie nerwowo wykończy ze swoim stadem dewot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diffgifggf
a ja mimo wszystko nei mam wstretu do facetów... w końcu to że mój związek był jaki był to takze moja wina. wina zawsze lezy po środku. nie myslę tez o nowym związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×