Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megiiiiiiii

wlasnie gadalam z moim ex, to smutne ale to nieliczna rzecz ktora

Polecane posty

Za kim Wy tak naprawdę tęsknicie ? Za substytutem miłości ? Nie warto ciągnąć w nieskończoność kontaktów na które trzeba czekać, i których trzeba się domagać. Ta pseudo-miłość zabija Was. Czy naprawdę opłaca się cierpieć i tęsknić za cieniem człowieka ? Moim zdaniem lepiej rozejrzeć się za kimś żywym i namacalnym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znamm
ja od 3 lat sama i wiem, ze wcale nie jest latwo poznac faceta!!!!!!!!!!!!!Moze bylwe portki latwo miec, wyjde na ulice , zagadam z kims i stworze pare ale to nie o to chodzi! ja chce prawdziwego zwiazku, milosci, zaufania.O to nie jest latwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie glupie poyebane
"znam znam probowalam tak robic wielokrotnie najdluzej pol roku nie mielismy kontaktu, po czym on go odnowil moze gdybym kogos miala to byloby latwiej, ale jestem sama" mozesz napisac po co odnowil kontakt? bo chcial do ciebie wrocic i zebyscie znowu byli razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znamm
ja chyba znam odpowiedz na odnowe kontaktu oni odzywaja sie bo jednak jakis sentyment jest, chca wiedziec co u nas, przeciez byli z nami przez zwykla ciekawosc to robia nie jestesmy im przeciez jakos obojetne, stanowimy czesc ich wspomnien ale to nie ma nic wspolnego z miloscia, kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie glupie poyebane
"Za kim Wy tak naprawdę tęsknicie ? Za substytutem miłości ? Nie warto ciągnąć w nieskończoność kontaktów na które trzeba czekać, i których trzeba się domagać. Ta pseudo-miłość zabija Was. Czy naprawdę opłaca się cierpieć i tęsknić za cieniem człowieka ? Moim zdaniem lepiej rozejrzeć się za kimś żywym i namacalnym " zgadzam sie z powyzszym, nie marnujcie sobie zycia i swojego czasu, zajmijscie sie czymś, jakąs swoją pasją czy hobby a ich kopnijcie w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie glupie poyebane
"ale to nie ma nic wspolnego z miloscia, kompletnie nic" w takim razie niech spadają, nie warto z nimi gadac tylko odrazu blokowac albo olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znamm
a najgorsze jest to, ze takie rady kopnijcie ich w dupe, zablokujcie ich numery gg to tylko pocieszenie dla nas bo prawda jest taka, ze to oni odeszli i oni kopneli nas w dupe i nawet jak zablokujemy ich na gg , to ich to nic ani nic nie zaboli to takie pocieszenie dla nas dziewczyny::( lepsze to niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znamm
w sumie masz racje! bo jaka roznica bedzie jezeli zerwe znim kontakt od tego ze zagaduue mnie raz na miesiac roznicy nie bedzie! bo i tak ma mnie gdzies czy milczy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiii
no wlasnie "byle kogo" latwo znalezc, ale porzadnego faceta, do ktorego cos sie poczuje juz nie.. nie wiem po co pusza, ale wiem ze to jedna z nielicznych chwil, kiedy znow mam nadzieje na lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
Rozumiem, że Was to boli, że was rzucili, ale pocieszcie się tym, że ich tez kiedyś na pewno rzuci jakaś laska albo wykręci im jakis chamski numer. Zło wyrządzone zawsze powraca :) Więc naprawdę wyrzućcie ich z listy znajomych i najlepiej zaznaczcie potem opcje "nie pokazuj wiadomosci od nieznajomych" jakby pewnego dnia zachcialo im sie cos napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
jeszcze życie da im silodnego kopa w dupę, więc glowa do góry dziewczyny i tak jak mówię, totalnie ich olewać i zając się czymć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
solidnego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiii
wcale ze nie! zycie nie da im kopa, bo zycie nie jest sprawiedliwe! a nawet jesli im da to oni tego nie odczuja! poza tym ja nie chce zemsty, ja go po prostu kocham swoim glupim, naiwnym serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znamm
pewqnie, ze im nie da kopa!!! a zreszta czemu ma im dac? dlatego ze odeszli bo juz nie kochaja? zapewne niedlugo napisze mi na gg, ze zakochal sie a pozniej zaprosi mnie na swoj slub a moze i to nie:( potem jak bedzie mial zone bede liczyla ze sie z nia rozwiedzie i do mnie wroci az minie mi tak 30 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
oj dziewczyny żal mi was bardzo, nie wiem co wam poradzić... najlepiej by było jakbyście wymazaly sobie czymś pamięć, ale nie wiem czym. moza autosugestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiii
ale ja nie chce wymazac wspomnien! to byl okres kiedy tak naprawde bylam szczesliwa - lubie do tego wracac poza tym na starosc bede mogla powiedziec ze zannalam smaku milosc, bo jestem pewna ze juz nigdy z nikim nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
DZIEWCZYNO JESTEŚ CHYBA SLEPA TOTALNIE, KOLEŚ CIĘ ZOSTAWIŁ PORZUCIŁ, GDZIE TY WIDZISZ MIŁOŚĆ???? MIŁOŚC TO BY BYLA JAKBYSCIE BYLI RAZEM ZE SOBĄ DO SAMEGO KONCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×