Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
dzięki za kawę i pyszne bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka....no to taka najedzona .......bułeczkami;)...mam nadzieje ,ze dzisiaj czesciej bedziesz do nas zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obiadowo🖐️.....co to tak pusto?...wszyscy zapracowani?....ja w kazdym razie z obiadkiem czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja właśnie robie obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy juz po obiadku......to zapraszam na deser......mam pyszne lody:):)....kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieko miało ochote na słodkości , wiec kupiłam parówki z serem na jut,rzejsze sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja rano jestem na te parowki....:) zostaw dla mnie chociaz jedną...:)gdzie sie podziewałas cały dzien?...do kiedy ty sie wczasujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tydzien wczasuje i wleke sie całymi dniami w te upały na spacerki i takie tam ale wam napisze co sie przyjemnego przydazyło mi dzisiaj . otoz wdepłam do sklepu i sobie ciuchy ogladam bo jakies obnizki , no i jedne to mi sie tak dosyc spodobały i rozmiar był ten co zwykle , łaps je i do przymierzalni. wychodze a ekspedientka mowi \" co tez pani sobie wzieła , o jeden albo dwa nr-y mniejsze trzeba\" ale byłam haapppy. tydzien urlopu i taaaak widac. no a wakacjuje sie do konca lipca ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś a z parówkami to moze byc róznie. kupiliśmy tylko !!! 15 sztuk. a wyjątkowo , smaczne są te z sokołłowa :) wiec będe łychą dzieciaki odganiała od gara ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie.... to co Ty takiego tam robisz? nie mow mi ,ze od samych spacerow schudłas....ja tez całymi dniami ganiam i nie chudne .a kilometry całe na piechote robie ...zaparłam sie i nie jezdze samochodem tylko wszedzie na piechote.....i co ?......i nie powiem co ,bo dobrze wychowana jestem i nie będe sie wyrazać.....nic nie chudne......co Ty jakies wczasy odnowy sobie zaundowałas czy jak?...ja tez tak chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjecie w trójke 15parówek ???....nie wierze....no chyba ,ze jest was tam więcej?.....narazie tylko wspomniałas ,ze z chłopcami jestes.....ale to i tak 1 mi musisz zostawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do parówek jest jeszcze babcia ;)) bo my u babci wczasujemy spoko pogonie gady to coś dla Ciebie zostanie a co do diety to jeszcze rowerek, bieganie za rowerkiem mojego młodszego syna no i minimum 10km w plenerze na piechote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ...bieganie za rowerkiem....tylko kogo ja na ten rowerek wsadze...;)....Gdzie reszta dziewczyn?...znowu do nocy bedziemy na nie czekac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Babeczka jestem pod wrażeniem. Ja mało się ruszam, czasami tylko spacer. Na szczęście nie mogę się objadać bo mam zaraz problemy żołądkowe :( I coraz więcej potraw w ogóle nie jadam, bo jak raz się źle poczułam to już nie mam ochoty na nie ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka no co Ty ? jak mozesz tak pomyslec ........zobaczysz ,ze ci za to wszystkie parówki zjem......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ja też,ja też chcę na paróweczki 😭 czy mogę się wprosić? Teraz idę się wykąpać i potem do was zajrzę ;). Ba-beczka-a Ty Basia jesteś???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja też zajrzę później, chyba że mąż nie dopuści ;) ostatnio namiętnie gra ;) jak juzzacznie to trudno go odpędzić. Walczymy o dostęp do kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zostałam sama......no nie... babeczka gdzie jestes?tez sobie poszłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam niecierpliwie , bo o ostatnich to wszyscy zapomnieli , nawet jak w pracy serwnełam stos ciastek , to było ... NIIIIIIIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mozliwe .......jak mogli nie pamiętac?.....nic sie nie martw juz my bedziemy pamietac...:)i tym razem nam bedziesz ciacha stawiać;)...a skąd ty jestes ...moze gdzies niedaleko mnie mieszkasz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda.....,do wszystkich mam daleko...chyba najblizej do Kuuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dolny śląsk......za dziewczyny nie bede mowic ;) niech sie tu pojawia i opowiadaja......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×