Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
Zmeczona dzis troche jestem, ostatnio żyje w stresie, biorę prysznic i idę spać dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ojej......to fatalnie .....nie zamartwiaj sie tak wszystkim i nie stresuj....dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka-to ja w takim razie dzielę się z tobą dobrym humorkiem :D Hajduś a ty mam nadzieję tryskasz optymizmem?Ba-beczka,a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia -ja jak zwykle :)...nie daje sie .....zawsze sobie powtarzam ...zobaczymy kto silniejszy -moje kłopoty -czy ja..;) inaczej juz bym sobie włosy z głowy powyrywała.....miałam niestety ku temu powody .......ale bylo i nie ma co sie nad tym zastanawiac....teraz cieszy mnie kazdy kolejny dzien:).....i bardzo mnie cieszy jak moge sobie tu z wami pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:D Hajduś - tak trzymać.Ja miewam "dołki",ale chyba mam na tyle silną psychikę że jakoś się nie poddaję i jest ogólnie ok:)a też mam problemów kilka do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak to juz w zyciu bywa ....problemow sie nie uniknie ....czasem sie zjawiaja na własne zyczenie ......a czasem nie mamy na nie wpływu......najgorsze są jednak te zdrowotne ......ale silnym trzeba byc i jak sie da -podnosic samego siebie na duchu......a gdzie sie nam ba-beczka podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
No właśnie,czyżby dziewczyna już poszła spać?Ba-beczka:meldować się!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze z dziecmi walczy......takich 2 chłopakow moze człowieka niezle wykonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
No ja niestety nie wiem co to znaczy,bo dzieci u mnie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko juz duze....prawie18lat.....a czasami zmęczy okropnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Powiem szczerze-jesteś szczęściarą :),ale podchodzę do tego co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuunia i słusznie......nic sie nie martw.....:).....czarne niebo sie u mnie zrobiło ...chyba będzie lało .....oby tylko nie burza ...ostatnio znajomym sie tv spalił.....piorun trzasnął i po telewizorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
To chyba będziesz musiała wyłączyć komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ...narazie jeszcze nic sie nie dzieje......jedziesz gdzies na urlop?......a moze juz po urlopie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
W drugiej połowie sierpnia jedziemy nad morze.Ja kocham nasze morze,bardzo dobrze się tam czuję,chciałabym też kiedyś pojechać tam zimą,bo o tej porze nigdy nie byłam,a wtedy najwięcej jodu podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda.....ja tez lubie jezdzic nad morze .....pamiętam pare lat temu jezdziłam co lato z synem ,bo bardzo chorował....siedzielism tam całe wakacje i pomiomo ,ze pogoda była w kratke,woda w morzu zimna -nawet kataru nie łapał....fantastyczny klimat.Tylko powoli coraz tam drożej ,ale i tak warto pojechac.Wspaniale sie wypoczywa.Ja do Dziwnówka zawsze jezdziłam,raz byłam w Rowach,ale Dziwnowek bardziej mi sie podoba,nie jest tam tak tłoczno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku mi sie nie udało wyjechac....urlop przeznaczyłam na mały remont w domu....ale w przyszłym roku jade na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
My do Sarbinowa jeżdzimy,mieścinę znam od dzecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Malutka mieścina z jedną główną ulicą,bardzo ładna plaża tam jest.Pierwszy raz tam byłam jak miałam 3 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) U mnie strasznie wieje, popsuła sie pogoda :( Stawiam kawkę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloł kobietki kawy kawy i jeszcze raz kawy ;) nareszcie nie ma upałów za to jest piękna wichurka - nogi mi troche odpoczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie się ochłodziło, strasznie wieje. Ja akurat takiej pogody nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wichurki nie lubie , ale po tygodniowym maratonie miło posiedziec na .. krzesle i poklikac troszke:) jescze tylko drugie danko do zrobienia mnie czeka i słodkie lenistwo. mam nadzieje ze moi chłopcy nic nie wykombinuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
w dodatku zaczęło padać :( Ja jeszcze nie wzięłam sie za obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Jak minął dzień? Ja wreszcie dziś poprzesadzałam kwiaty w doniczkach, bo już źle wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
chyba Was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Jestem dopiero teraz:(,Asanka🌼,ba-beczka🌼,a gdzie hajduś?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×