Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

babeczka ....o rany przypomniałas mi ,ze tez powinnam ....ale jakos sie do tego nie pale....Asanka....u mnie tez wieje jak diabli.....i co najgorsze jest poprostu zimno...:(......a gdzie Kuunia?...jeszcze w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Kuunia własnie o Tobie myslałam...:) to dawaj te kanapki i opowiadaj co słychac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
u mnie ok,tylko ciągle pada i strasznie wieje.Mam nadzieję że do wyjazdu nad morze pogoda się trochę poprawi.Nie chciałabym żadnych upałów,ale choć 20-25st to by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie ....bez pogody nad morzem jest nieciekawie....oby było cieplej...nie lubie takiej jesiennej pogody latem...juz wole jak jest gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kobitki nie marudzic ja sie w morzu kapałam jak woda miała 11 stopni :) i sie zahartowałam byłam cały sierpien i ciągle lało i jak juz nie moglismy sie doczekac to wio do zimnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
babeczka ....no to z przeproszeniem ....juz by było po moich jajnikach..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJDUS ale ja wtedy byłam młoda głupia koza i dlatego mi nic nie było ;) teraz jestem rozwazna panią :P i bym tez sie wykąpciała JA CHCE NAD MORZE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma co ukrywac ,ze tez bym nad morze pojechała....ale niestety nie w tym roku...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Mnie się marzy wylegiwanie się na plaży, na słoneczku :) Żeby tylko pogoda dopisała to zadowolę się nawet jakąś skromną plazą, niekoniecznie nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ....ja sie lubie wylegiwać,ale tez bardzo lubie popływac.....a jak woda zimna to potem w kazdej kosteczce latka swoje czuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja znów kiepsko pływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kiedys plywałam jak ryba;) na długie dystanse......teraz juz kondycja nie ta....:) ale na wodzie sie utrzymuje i lubie pływanie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
ja dopiero idę spać :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fusiarką sie budze , bo mi dziecie w nocy zrobiło małą przerwe w spaniu i nie moge dojsc do siebie . ja w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️........kawy ,kawy ......babeczka moze byc fusiara....:)Kunia......łap za kawe ,bo jak tak pozno poszłas spac to kawa przymusowo....:)lece zaraz na zakupy ....jakies portki musze dla dziecka poszukac....;)potem zajrze.............zycie odezwij sie....jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
właśnie popijam sobie kawę, pogoda trochę lepsza, dzis po południu mam troche spraw na mieście do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo i niestety bolesnie....:(tak koszmarnego bolu głowy juz dawno nie miałam.....najadłam sie tabletek i mam nadzieje ,ze przejdzie......co tam słychac dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie ....co tam wszystkie zajęte? no nic to siąde sobie w kąciku i poczekam.......moze ktos wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
wpadłam chociaż jestem nowa pozdrawiam tych co byli co są i co nadejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj a ja zmachana pierwszy dzien w pracy po urlopie i odrazu ... nadgodziny. Szoku jakiegos mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
ten szok to tylko rzeczywistosć niedługo przestanie być szokiem tylko rutyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
przez pewnien czas nie działał mi internet. Witaj Liom :) Napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liom🖐️........witajcie dziewczyny.....babeczka....to przykra niespodzianka jak po urlopie tyle sie roboty na głowe wali.....Asanka....dobrze ,ze nat juz działa.....u mnie tez wiecznie cos sie zacina....jakos to wszystko jeszcze u nas w powijakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
no niestety nie wiem jak to sie stalo ale po 30-ce to własnie ja więc to chyba dobre miejsce dla mnie.Jestem tu 1szy raz moze nie ostatni jesli was polubię ha ha w razie czego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już lubisz choc tego nie wiesz jescze ;)) a w pracy nie jest tak źle koledzy wytesknili za mną, kartki w kalendarzach pozmieniali , bo to sie sierpien zaczał i znowy brecht , bo w \"najlepszych miejscach \" przykleiłam karteczke CENZURA :D troche im sie pobałaganił obo kolezanka tez na urlopie .ale nic to --> kawe mi chcieli co godzinke robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
oglądałam prognozy pogody, mam być poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
asanka-znaczy,że sie poprawisz? ba-beczka fajnie,że masz kolegow w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Miało być ma oczywiście :) ale z pewnością poprawi mi się nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witaj Liom :) Asanka- ja też sie cieszę że pogoda ma się poprawić.Hajduś,jak głowa?mam nadzieję,że już nie boli?Mi za to szwankują korzonki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×