Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

hej!!! ja po zakupach, poszło gładko byle do przodu...:D jeżeli o dietach to zbyt drastycznych nie stosuję, jem z reguły to co lubię, ale...niestety muszę uważac, bo jakbym sobie za bardzo pozwoliła to mogłoby być nie najlepiej:D:O nie należe do wysokich (tylko 160 cm) i waże około55 kg, a chciałabymtak z 52...moze mi się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
witam tych co są i tych co nie są może kiedyś trafie na jednych i drugich albo tylko na tych pierwszych? co ja gadam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo:)....matko kochana ,wszystkie sie odchudzają...:) i ja tez:)....tzn.ja sie nie odchudzam ,ale pilnowac sie musze ,bo cos ten ostatni rok mnie podtuczył,ale podobno po 40-tce tak bywa...mam 165...wzrostu i 64kg.a połtorej roku temu bylo59kg.czyli sporo do przodu:(....w takim tempie mam szanse na rekord...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje z Zycie?.....dalej chora? juz mnie to niepokoi.........Hej ....Zycie odezwij sie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ....tak mi własnie przyszło do głowy.......my tu z Beną uwagi wymieniałysmy odnosnie burzy hormonów u naszych synów.....a Ciebie tez to zaraz czeka :) skoro Twoja córka ma 13lat...:)oj bedzie sie działo ...;) prawda Bena..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co o burzy hormownow bylo??? Ja mam 14 letnia corke jest spokojna ale leniwa i czasami daje mi popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Bena to ja mam tyle samo wzrostu co Ty i ważę m.in. tyle samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
Witam kobietki w końcu jestem w domu tak mi się dzisiaj dłużyło w pracy ale już po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
hajduś z córką miałam przejście jak miała 11 lat istny koszmar i co śmieszne wszystko zaczęło się od komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka jest chyba uzalezniona od komputera-pisze bloga,i wogole przesiaduje mnostwo czasu-ja sie staram ja odgonic ale wiecie jak jest w sumie sama nie wiem ,moze z jednej strony dobrze ze siedzi w domu bo widze ze pannice w jej wieku chodza z golymi brzuchami i tesknie w strone chlopakow patrza a wczoraj takie 16 stki w cztery mijala, z makijazem na dyskoteke szly-ja sie boje jak moja corka zacznie tak wychodzic kurcze czasami nie moge uwierzyc ze mam takie duze dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
wiolka mam ten sam problem czy lepiej żeby chodziła z koleżankami czy że siedzi z nosem w komputerze .Widzę że tworzy strony ,projektuje cos tam ,ale to komputer i nie wiem co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
halo jest tam kto ,trudno moze wieczorkiem będziecie kobietki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja jestem teraz na chwilkę bo syn na żywo chce Woodstock oglądać na necie, ale go chwilowo pizzą znęciłam!!:D Asanka to my jednakowej:D wielkość, nie mów tylko że jesteś jeszcze blondynką od urodzenia , bo ja tak...:D hajdus...z tymi hormonami to rzeczywiście trzeba przejść nieźle, ale ja nawet obkupiłam się w fachową literaturkę i podczytuję czasami i powiem ci że to działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Nie jestem blondynką, tylko szatynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka to chociaż tyle, ja mam jasne włosy od urodzenia i to na dodatek jakbym była świeżo po farbowaniu..:) nikt mi nigdy nie wierzy ze nie nakładałam własnie koloru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej ja tylko na chwilkę zaglądam,zaraz mój mąż zasiada przy kompie :).Asanka,bena-nie uwierzycie:ja również mam 160 wzrostu,włosy mam brązowe,nigdy ich nie farbowałam ;).Pozdrowionka dla reszty dziewczyn,hajduś masz rację-zycie jakoś długo się nie oddzywa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
no dobra ja mam 163cm i pozdrawiam jak zwykle ciszę w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie sie dzisiaj dopchałam do komputera ....dziecku kazałam isc z psem na spacer ,bo inaczeej bym dzis nie zajrzała.koledzy od rana przesiadują i wszyscy do komputera sie pchają.....w piwnicy zaczne ich chyba zamykac;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
ja tylko na chwilkę zaglądam bo dzisiaj miły wieczór z mężusiem mi się szykuje ,pozdrawiam was wszystkie kobietki z topiku no i do jutra na kawusie zapraszam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Sylwionka udanego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja popijam sobie wino, moż ektos ma ochotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka .....ja już nie wytrzymam z Tobą ....to ja tu siedze i czekam ....a Ty jestes i sie nie odzywasz do mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
mąż ogląda mecz to siedzę przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
czerwone wytrawne, wolę białe półsłodkie ae takie tez wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też siedze i czekam az któras z was bedzie....jak dzien minął?.....remont w toku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×