Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
Ja znów lubię słonko i upały mi nie przeszkadzają. Lubię posiedzieć sobie na słoneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ja opalać się nie lubię,ale za to piesze wędrówki tak-razem z mężem robimy częste wypady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Co u Was? Wreszcie trochę słonka :) Kwiatuszki przed domem przeplewilam, posiedziałam na słoneczku, teraz robię obiad. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej Asanka,ja też dziś plewiłam na ogródku i posiedziałam sobie troszkę na słonku.Dzień minął mi przyjemnie:),ale po całym tygodniu jestem trochę zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
ale tu pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduś
Hej dziewczyny🖐️, co porabiacie ?U mnie dzisiaj burzowo!,ale tp nawet dobrze ,bo juz okropnie sucho było w ogrodzie.Zrobiłam pyszną kawke,wiec prosze sie czestowac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduś
a jeśli kawki nie lubicie to herbatka tez sie znajdzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduś
Dziewczyny musimy koniecznie rozruszac ten topik.....tak ponuro byc nie może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Cześć!!! U mnie dziś sie już ochłodziło, kipsko chodzi mi dziś internet, strasznie wolno, później zajrzę, może będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia ..gdzie Ty jesteś dzisiaj?...no i na dobre sie u mnie rozpadało...:( ja już nawet sie uczerniłam ...jako dobra gospodyni topiku nie moge być pomarańczowa...;) zajrzałam na ten topik ,na ktory zapraszała \'ona30\',ale tam towarzystwo z Łodzi sie bawi.....ja mam troche za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz prawie wieczorowo🖐️ .....widze ,ze nikt tu nie zajrzał:( no nic , narazie jeszcze jestem optymistką..:) ciekawe co u Jurka?,żona chyba już wrociła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej, jestem,miałam dziś urwanie głowy z niczym nie mogłam nadążyć,ale już mam spokój.Hajdus-pytałaś z jakiego rocznika jesteśmy,ja jestem z 74-ego,a Asanka ty?:)zajrzę póżniej,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Byliśmy dziś z mężem na urodzinach mojej chrześnicy :) Nie siedzielismy zbyt długo, bo mąż miał jeszcze coś do załatwienia. Ja jestem rocznik 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to młodziuchne z was dziewczyny ,ale za to ja młoda duchem jestem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
No i o to chodzi,masz rację hajduś!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia i mało tego ciągle mi w tej duszy gra...;) ciesze sie ,ze sie odezwałyście ,bo już sie bałam .ze sama bede na tym topiku ze sobą gadała...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ja teraz dopiero idę spać,właśnie wyszłam z wanny:),hajduś-piosenka ta zawsze mi się podobała,dzięki za przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Cześć!!! Ja ostatnio wcześnie chodzę spać. Przyjęcie urodzinowe ok :) Nie mogliśmy zostac zbyt długo, bo mieliśmy kilka spraw. Dziś zaczął mi się mały remoncik na poddaszu, w związku z tym będę trochę zajęta. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie...🖐️ ..u mnie znowu duchota ,więc zimne napoje juz czekaja....Asanka ....ale bedziesz miała ładnie po tym remoncie ,juz to widze.:) mam nadzieje ,ze znajdziesz też czas dla nas..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Oczywiście, że znajdę czas, by tu zajrzeć :) Biorę się do robienia obiadu. Teraz już nie jest tak gorąco jak rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka... u mnie duchota straszna .....powietrze wilgotne i parne,nożem można je kroic...aż sie nie chce jesc....,ale jak robisz obiadek to chetnie sie poczęstuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo.🖐️ ....Asanka obiadek pychota..;) ,to co? teraz małą kawke ? do kawki mam ciacho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chętnie się napiję kawy. Poproszę ze śmietanką, bez cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
no i tak powoli ,powoli robi sie wieczór...:) może troszke sie ochłodzi?.....Asanka juz remontujesz?? cos dzisiaj ani razu sie kuunia nie odezwała? :( zapracowana dziewczyna chyba ....ale mam nadzieje ,ze do nas dołaczy i może cos fajnego dziś zagra...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim cudem ja znowu pomaranczowa jestem?...no teraz chyba bede uczerniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×