Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
U mnie sie trochę ochłodziło. W zasadzie to nie remont, tylko robimy wszystko od podstaw, w części domu. Teraz robią tynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo!! słuchaj to widac ,ze powaznie sie zabraliscie za dom, mam nadzieje ,ze bedziesz miała pomocników do sprzątania ,bo to chyba najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies8888
www.pomozkasi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej,dopiero teraz jestem,masz rację hajduś miałam dziś dużo pracy.Kładłam porcelanę na koronki zębowe.Zaraz idę zrobić pózną kolacyjkę a pózniej jeszcze zajrzę,pa.Już nie chcę tej gorączkiiii!!!!!!!!!!!!!trochę chłodku proszę:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia ...ogromnie sie ciesze ,ze jestes ,matko kochana to kim ty jesteś z zawobu ,ze przy koronkach dłubałaś?? technikiem,protetykiem,stomatologiem???????nie wiem kogo by tu jeszcze wymienić ,bo nie znam sie na tym ...:) mów nam tu zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ...ciekawe co się stało z Anią pseudo...mam 39,pamiętasz ?jakoś tak z dnia na dzień zniknęla.Szkoda ,a może sie jeszcze odezwie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś spokojnie,spokojnie na stomatologa jeszcze nie awansowałam.Mój mężuś jest protetykiem dentystycznym a ja prowadzę tą naszą małą firemkę i pomagam w pracach protetycznych robiąc min.właśnie porcelankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Jeszcze dużo przed nami, nie spieszy nam się tak bardzo, mamy gdzie mieszkać, większy dom to tez większe wydatki i pewnie jeszcze duzo czasu upłynie zanim skończymy. Ale już rozgladam sie za umeblowaniem i oczami duszy widzę jak będzie wygladać :) U mnie przyjemny chłodek, mogę podesłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoiłas ,bo już istniała obawa ,ze przed kazdą rozmowa bym sobie zęby oglądała czy aby wszystko ok....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka u mnie na chłodek sie nie zanosi......to pdsyłaj kochana..:) bo okropnie jest parno ,tak jakby na burze sie zanosiło ,tylko chmur nie widać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z wydatkami na utrzymanie domu ,to masz rację ...niestety są spore...:( .....ale i radość z własnego domu ,kto wie czy nie większa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
No kochana protetyk ma w sobie też takie "zboczenie zawodowe",że zwraca uwagę na zęby,więc uważaj i pilnuj ząbków żeby były zdrowe i służyły długo!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
No to brawo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komary gryzą okrutnie więc wskakuje do wanny....;) życze dobrej nocy ,słodkich snów i miłego poranka ...a rano zapraszam na kawe..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Dobranoc😴A jutro kawusi chętnie się napiję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Tobie Asanka też dobrej nocy i wypocznij sobie po remonciku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
witaj Grusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Tym razem to ja stawiam kawę :) Gusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ Ooooo! Asanka dzisiaj mnie wyprzedziłaś.......a kawusia pycha...:):) dziewczyny miłego dnia!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Remont wciąż trwa, a ja ciągle coś robię w kuchni, strasznie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo.....zimne napoje przygotowane...:) u mnie grzmi okropnie ,ale narazie deszczu nie ma....natomiast duchota nieprawdopodobna......Jak tam mija dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ja też w kuchni siedze ....obiad robie i tak mi od tych garów gorąco,ze już mi sie jeść nie chce.....klimat mamy fatalny ...nie to ,że gorąco ,tylko ciągle duszno i okropna wilgotność powietrza....nie ma czym oddychać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic z tego ,nie było burzy..niebo znowu błękitne i słonce ...a mnie chyba zupełnie odbiło i poszłam ogród kosić.....ledwo zyje ...ide pod chłodny prysznic..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam,miałam mały kłopot z komputerem:(.Tylko się melduję i niestety uciekam do łóżeczka bo jutro muszę bardzo wcześnie wstać,pa,pa,pa całusów 102,a jak się zmieści to 140 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Cześć!!! Wieczorem była burza, więc nie włączałam kompa. W nocy też popadało i teraz troche chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej!!!...................u mnie tez była w nocy burza..:)...narazie jest26stopni...może tak zostanie:)...dopijam kawe i lece na zakupy....na dniach dziecko moje wraca ,a lodówka pusta...:)..kawke dla was dziewczyny zostawiam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Dzięki za kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×