Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aggness

EASY SHAPER - opinie.

Polecane posty

Gość martus31
no widzisz mi sie tam nie zepsuło a mam juz dużo dużo więcej niż 4 miesiące....i to ze Tobi sie zepsuło nie oznacza by od razu sprzetu nie polecać. A co do funkcjonalności to fakt easy shaper jest swietny i skuteczny w tym w czym skuteczny ma byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusik
Do martusa 31 - Nie zgadzam się z Tobą, ponieważ easy shaper jest bublem, nie tylko mnie popękały gumy. W Firmie, której kupowałam ten sprzęt poinformowano mnie, że były zgloszenia o takich usterkach, ale niestety firma nie dysponuje tymi częściami zamiennymi . Poza tym Firmy sprzedające ten sprzęt nie biorą odpowiedzialności w ramach rocznej gwarancji za elementy gumowe.Jest to wymowne. Prędzej, czy później gumy popękają, ponieważ guma parcieje (byc może ja miałam bardziej sparciałe te taśmy). Na rynku nie można kupić tych części zamiennych, można tylko próbować szukać innych zamienników rozciągliwych. Tego typu sprzęt powinien służyć przynajmniej na kilka lat. Ja wydałam opinie na podstawie własnych (przykrych) doświadczeń, a jesli ktoś ma ochotę kupić, to niech ryzykuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus31
no a ja wyarzailam swoja opinie... poki co mi sie nic nie zepsulo wiec sprzet sobie chwale... :) ja zakupilam w tvmarkecie...moze stad ta roznica.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1000
nie jestem zadowolona z easy shapera, poniewaz podczas ćwiczen wydaje odglosy (skrzypi, stuka),ponadto jakis proszek się sypie i brudzi podlogę. Nie ma co się dziwi, skoro to chińszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1000
i jeszcze jedna sprawa. Natężenia gum nie można regulować. Są dwie gumy oporowa i nic więcej. Moja koleżanka, niestety zauważyła na gumach oporowych minimalne pęknięcia w miejscu, w którym gumy najbardziej pracują. Tasmy oporowe, na pewno nie są trwałe, nie ma co się oszukiwać, że sprzęt z TV marketu jest bardziej trwały, a z innych żródeł jest gorszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joviP
ile ludzi tyle opini...zero problemow nic nie skrzypi (poza moim starymi kościami) tak dzial moj Easy s... i sa efekty:) chyba to mi wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 1000
Nie masz co się denerwować. Skoro tak dlugo ćwiczysz, że są efekty, to kości nie powinny Ci juz skrzypieć. A tak naprawde to, sprzęt jest fatalnie wykonany. Funkcjonalnośc jest na pięć. Czytam opinie, io jednak gumy oporowe nie wytrzymuja nawet 6 m-cy. Przeciez to w koncu guma i parcieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata72k
Cześc, zamierzam kupić easy shaper, aby poprawic swoją kondycję i wygląd, a tym samym samopoczucie. Przeczytałam wszystkie opinie na temat sprzętu i muszę przyznac, że mam mieszane uczucia. Przeglądając oferty (na allegro) od razu pomyslałam o wytrzymałości gum i mozliowści ich pęknięcia podczas uzytkowania. Jednak chęć poprawienia sylwetki jest chyba silniejsza od rezygnacji ze sprzętu. Czy rzeczywiście jest tak źle? Może któras z Was ma sprawdzony sklep sportowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wad
to jest kwestia pewnie tego gdzie sie kupuje z tego co czytam tez Tvmarketu sa ok nie ma wad te np z allegro szwankuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatek z LM
dokladnie czytalam na wielu forach i chwala sobie ten tvmarket....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 1000
do Beaty - polecam sklep Wojo Sport - kupilam i mogę polecić, ponieważ easy shaper jest solidnie wykonany, sa dwie gumy oporowe. W porównaniu do easy shapera, który kupilam w innym sklepie do tego ze sklepu Wojo Sport jest wielka różnica na korzyść tego ostatniego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berman
czy mając problemy z kręgosłupem można na tym ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam easy shaper za 160 zł plus przesyłka, zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail a.t@vp.pl sprzęt jest używany może 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak44
Witam, zakupiłam niedawno easy shaper jednakże bez płyty, i mam zapytanie czy ktoś nie odsprzedałby mi samej płyty z ćwiczeniami ewentualnie może ktoś wie gdzie mogłabym dokupić taki instruktaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia9999
kupilam sprzet ponad rok temu wiec nie podlega juz gwarancji(teraz dopiero odpakowalam) nikt mnie nie poinformowal ze nie ma instrukcji obslugi i plyt CD.Jezeli ktoras z Was moze odsprzedac( a moze byc ksero i skopiowana plytka) bardzo chetnie kupie.Piszcie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×