Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tiki...

dziewczyny czy potrafilbyscie sie umowic

Polecane posty

Gość tiki...

z kims z netu po jednej rozmowie? Facet wydaje sie byc mily ale caly czas zmierza do pytania czy wypije z nim kawe - chcialby sie umowic , nie wiem.. pewnie szuka kobiety . Jak dla mnie to za wczesnie i mowie mu o tym wtedy on znika . Myslicie ze mial zle zamiary czy nie chce tracic czasu i zmyka ? jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie umówiłam
po pewnym czasie nie istotne czas ale korespondencja - bardzo istotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ide tyle lat na te kawe;) moze dojde:) chciałbym, chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jednej ???? Chyba nie wierze w to co czytam - nie ma mowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
ja sie umowilam-> ale on zrobil cos takiego : zapytal czy umowie sie z nim na kawke ja mu na to , ze po jednej rozmowie to za wczesnie , a on jeszcze chwile pocępial poczym zniknał , a wydawal sie byc ok :O jesliby mu zalezalo zostawilby namiary albo powiedzial ok pogadajmy jeszcze ktoryms tam razem , a on zniknal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
dziewczyno o czym ty mówisz - po jednej rozmowie - nigdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
powiem-> no wlasnie chcialam sie upewnic czy tylko ja taka jestem dziwna czy to jest normalne ale widze ze nie tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
ale dziewczyny co wtedy robicie twardo mowicie ze nie ma mowy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraaaaaa
hehee ja mam uraz do facetow z neta, kiedys gadalam z jednym jakies 2 miesiace , wiec pomyslalam ze fajnie by bylo sie spotkac, wczesniej wymienilismy sie zdjeciami itp.umowilismy sie a on po 5 minutach do mnie mowi ze tak go to podniecilo ze musial sobie zwalic :/:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok . moze jestem staroswiecka czasamii choc i zwariowana , no nie stara nie jestem,ale jak mam iść z nieznanym facetem chocby do lokalu ? Nie znam go a różni ludzie chodzą po swiecie . To tylko ostrozność i szczypta zdrowego rozsądku . Przecież powinno byc kilka rozmów , to nie boli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
kasandra -> w sumie dobrze ze sie ujawnil przed spotkaniem ;) powiem-> pewnie ze nie boli i ja o tym wiem , co zreszta mu powiedzialam ale on czmychnął po prostu nawet dobranoc nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiifii
ja sie umowilam i jestesmy juz 2,5 roku po slubie :) ale wazna jest korespondencja , no i to jego nagle znikanie wydaje mi sie podejrzane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraaaaaa
nie to bylo niestesty na spotkaniu:/ no debil nic wiecej , teraz juz sie z facetami z czatow nie umawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
powiem - jak ja mu mowie, ze go nie znam to on mi z tekstem , ze go poznam wlasnie jak sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki...--cwaniak i tyle , nie warto sobie zaprzątać nim głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
kassandra -> ups nie zauwazylam ze napisalas, ze sie juz umowiliscie - zachowania nie skomentuje.. to spotkanie bylo wlasnie po jednej rozmowie?? fiffi - a Ty sie umowilas ze swoim mezem tez po jednej rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiifii
po 1,5 miesiaca codziennych rozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jednej rozmowie na pewno nie. Mnie to wygląda na próbę złowienia łatwej rybki a z tym, jak wiadomo - szybko się zaczyna i szybko kończy.Zależy od tego co ty rozumiesz pod pojęciem kawy - dla wielu facetów zgoda na kawę = zgoda na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiifii
jezeli ktos proponuje spotkanie po 1 rozmowie - podejrzana sprawa . ja nie spotykalabym sie. nawet w kawiarni. tez mi to wyglada na lowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednym po miesiącu rozmów umówiłam się na piwo, ale po smsie \"co chcesz na śniadanie\" - w ogóle nie poszłam na spotkanie... Od tej pory ostro weryfikowałam znajomości zanim zgodziłam się na wspólne spotkanie (najlepsze, że nie robiłam tego w celach matrymonilnych a wyłącznie towarzyskich).Z drugim po 6 miesiącach rozmów spotkałam się, co po pewnym czasie zaowocowało dwuletnim związkiem.Swoją drogą aktualny Połówek jest poznany przez fotkę.pl :-) Ale to spotkanie było ogólnopoznawcze.. bo to, że się sobie podobamy - wiedzieliśmy od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiifii-- ile było tych maeili po 1,5 miesięcznej znajomości ? To dla mnie wazne >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najważniejsze to dobrze sprecyzować cel spotkania - zanim do niego dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiifii
mysmy codziennie rozmawiali przez gg albo aol , kilka razy przez telefon. rozmowy trwaly 3-4 godziny . tak wiec wiedzielismy o sobie prawie wszystko zanim doszlo do spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
powiem -> nie no jasne nie zaprzatam sobie nim glowy bo to tylko jedna rozmowa , do tego owszem byl mily ale malo mowil to raczej ja ja utrzymywalam , on przytakiwal i dopytywal sie o ta kawke.. zreszta nieeleganckie zakonczenie rozmowy , a wlascie jej brak o czyms swiadczy dlatego zalowac nie ma czego nglka-> ja zawsze pytam w jakim celu ktos chce sie ze mna spotkac ale najczesciej dostaje odpowiedz " porozmawiac , wypic kawke , poznac sie lub tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mówic , ze faceci to swinie -ale musimy pamietac , ze to net - moze równiez miał problemy z siecia i dlatego tak sie skończyła rozmowa . Nie odnosze sie do sposobu jej zakończenia , bo tu mam dylemat - jak mogło być . Jezeli jednak pytasz o to jak szybko bym sie umówiła to na pewno nie po jednej rozmowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie podoba się opis rozmowy, nawet nie brałabym pod uwagę takiego spotkania. Zakładam, że nie obchodziła go treść rozmowy a wyłącznie szybki sex. Gdyby miał priblemy z netem - na drugi dzień napisałby z wyjaśnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie jest wykluczone, że jego zdawkowe odpowiedzi były spowodowane duzą ilością okienek, w których proponował innym dokładnie to samo :-)Dziewczyno, trochę stanowczości - postaw sobie barierkę choćby taką \"facet musi mnie czymś zainteresować, żebym nabrała ochoty na spotkanie poznawcze, bo ot tak spotkać się i pogadać to ja mogę z kimś, kogo lubię i dla kogo chcę znaleźć czas\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
nglka masz racje ale on mogpl pomyslec skoro szukam kobiety ona faceta to czemu nie zaprosic jej na kawe pogadac , poznac sie a noz spodobamy sie sobie... Ale masz racje facet musi mnie czyms zainteresowac zebym miala ochote sie z nim spotkac powiem-> nie wzielam pod uwage opcji ze mogl miec jakies porblemy z siecia jakos faktycznie nie pomyslalam o tym moja pierwsza mysl " zwlekalam z odpowiedzia to czmychnał ale wcale nie zalowalam bo takie zachowanie wydaje mi sie podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę z założenia, że co przez obcą mi osobę nie zostało napisane - to nie jest istotne.Nie jest więc istotne co mógł sobie pomyśleć.Jak się odezwie to poczekaj co napisze i czy faktycznie będzie chciał Cę poznać.U mnie zawsze było 1000 pytań do, przy okazji zabawne rozmowy i wyraźnie było czuć zgranie przynajmniej na poziomie emocjonalnym (chociaż, paradoksalnie, o emocjach tu nie powinno być mowy).W ogóle co to za pomysł? Czym Ty się przejmujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki...
nglak nie przejmuje sie no co Ty :) nie zrozumialam za bardzo co napisalas na poczatku , ze Ty uwazasz ze nie jest istotne co sobie pomysli facet , czyli nie chcesz wiedziec po co chcialby sie umawiac ? czy nie jest istotne bo tego nie powiedzial ? A jesli np rozmawiasz z chlopakiem ze dwa dni i on wypytuje cie o to jakiego faceta chcialabys miec , o cechy jego i ogolnie intersuje go co dla ciebie wazne jest w zwiazku itp to znaczy ze facet moze byc w porzadku? ja odczuwam to za mile i facet zaczyna mnie interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×