Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagoda 26

... Poszukuje osoby do sprzatania domu - ŁÓDŻ ...

Polecane posty

J.W. dokladnie chodzi o sprzatanie domu plus prasowanie raz w tygodniu ewntualnie dwa razy powierzchnia domu okolo 150 metrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 590789
Ile płacisz za sprzątnięcie całego domu(bez okien)?Dom to mniej więcej 8 godzin pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawka jest do ustalenie , poniewaz nie wnikajac na forum w szczegóły sytuacja jest specyficzna i wymaga ustalenia placy po uprzednim zapoznaniu sie z tematem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********************
Cena do ustalenia???? Chyba sobie żarty robisz. Podaj od razu ile jest za godzinę. Ja miałam "przyjemność" tak pracować i szybko zrezygnowałam, kiedy dostawałam 6 zł za godzinę. To ciężka praca i na pewno nie za 6 zł. Ale wierzę, że Ty będziesz bardziej hojna dla swej pracownicy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********************
*HOJNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca napewno nie jest za 6 zł na godzine moze byc za 10 a nawet za 20 złatych na godzine, ale nie uwazam , abym forum bylo miejscem do negocjoania swego wynagrodzenia. Ponadto nierozumiem jak mozna z gory godzic sie na jakas stawke skoro nie widzialo sie miejsca, gdzie ma sie sprzatac, przeciez moze to byc dom z taka iloscia mebli i rupieci, ze nawet placa 20 zł na godzine nie bylaby adekwatna do pracy. Czekam zatem na odpowiedz od osob, ktore rzeczywiscie sa zainetresowane pracą, a nie traktuja moje ogloszenie jako informator płac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMA PARIS HILTON W POLSCE
ja niestety nie mogę pracować,bo moglyby mi się zniszczyć moje nowiutkie tipsy z cyrkoniami :( ale to fajnie w sumie,bo nigdy pracy nie lubilam. Pozdrowienia z Hawaii :) Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×