Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slicznotka

originalna perfuma

Polecane posty

Gość ładniótka laseczka
Dziewczyny kohane!!! ja nie dłógo jade do Paryrza wienc jakbyście chciały to wam stamtond przywioze perfuma!!! terz chciałabym miec was za pzyjaciułki plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mzoe ona za niego
ok!to ja zamawiam jeden flakon perfuma dolcze end gabana lajt blu.takie cytrósowe.dzienki mła:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
ej tam paryrz...czemu sie nie zachwycacie ptakim???? ja tam widzialm kiedys wiecie kogo? FRYTE na zywo to ona byla naprawde ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mzoe ona za niego
o kurde bele frytka to moja idolka for rili muwie! moja idolka fizyczna i jintelektualna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniótka laseczka
Frytka fmmmm! Ok dziefczyny zamuwienia przyjmójem!! Kórcze ale jastem podniecona tym wyjazdem do paryrza:-) A ile sobie tych perfuma nakópójem, rze hoho! ale sfojom drogom wiecie tez ide dzisiaj na baleta z moim nazeczonym---ale bendzie sie dzialo, trzymcie za mnie kcióki moje wy pzyjaciułki kohane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, Paryz, ja to bym chciala na to allegro lajf kiedy przyjechac. Tyle ze ode mnie to szmat drogi jest :( A ta Spimson to calkiem ladna niunia ale muj kiss słit psiuneczek Dajsi jest o niebo bardziej slit! Slowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniótka laseczka
szkoda rze niechcesz slicznotko bo chciałam pomuc!!!Jade na wakacje do Paryrza, ale skora nie chcesz- Troszke mi pzykro:-( Ja sobie kiedys na allegro lajf kópiłam fajnom płyte Mandaryny i nie drogo powarznie!! tam som takie przystempne ceny, ale byłam tylko raz bo daleko mieszkam od warszafki. moja kómpela zas, zakupiła se tam slicznom bielizne- komplet za 15 zł, opłacało sie jak niewiem co, no nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladniutka, przepraszam nie chcialm Cie urazic :( Zazdraszczam Ci tego Paryza, slowo! Pszywieziesz mi cos pieknego? I ja u nas na ryneczku czesto kupywam sobie stringi. Ostatnio to kupilam takie cud-miod-malina, ze sznureczkiem i cyrkoniami. Jak sie schyle to ten sznureczek i cyrkonie tak kuszaco wynurzaja sie z moich dzinsow! Kazden chlopak sie za mna ogladnie, kazden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniótka laseczka
ale super rze masz takie stringi!!!! ok pzywiozem ci coś ładnego, a co bys chciała? ja terz lubiem stringi ale nie mam takich z cyrkoniami- no dobra pochwale siem, mam takie koronkowe od koronczarek z koniakowa, nazeczony mi pzywiuzł- som białe i przesliczne:-) i wszystko pzez nie widac hihihi A ile masz latek slicznotko bo ja mam 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniótka laseczka
to mamy prawie tyle samo!!! ale fajnie no nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie :) Ide dzisiaj z niemoim nazeczonym na randke :) I wszystko pieknie tylko jak nie mialam perfumu tak nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniótka laseczka
hodzisz na randki z nazeczonymi kolerzanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
Ojaaaa z niesfoim nażeczonym siem bujasz? Ale z Ciebie krejzol normalnie. Ja mam dwuch nażeczonych, ale tak na prawde, tru ril, to kocham mojego hirurga plastycznego- zajebiste cycki mie zrobił- zupełnie takie same jak Dodzia ma (z resztom to tesz moja idolka, podobnie jak krezji Frycia). Jak wrucem z baletuf, to muszem intensywnie zaczonć obmyślać plan uwiedzenia pana doktora. Dobra perfuma nie zaszkodzi, sex on Ibiza bendzie jak znalazł. Jak macie jakieś dobre porady dla mnie w kfestii uwodzenia, to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniótka laseczka
hejo super slicznota!!! no wiesz... w uwodzeniu facecioruw najwarzniejszy jest lóz- no wiesz, musisz być sobom i na lózie hihihi Ja zawsze robie tak: ładnie sie ubieram, robiem makijarz ( rużowe usteczka i te sprawy) ide na balet i pienknie tancze. jak jurz wypatsze fajnego krejzi faceta to puszczam nu oko i pienknie sie usmiecham. Czasem podchodze sama ( ale zazwyczaj jurz on pierwszy jest pszy mnie hihihi) i zaczynamy razem tańcować! Ale kohane moje teraz mam jednego nazeczonego i tylko z nim chodze na balety. Całóski mła mła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniótka laseczka
ej ja terz uprawiałam niezobowiązujący sex ale teraz jurz nie no bo mam mojego prosiaczka kisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki, przystojnym brunet, pieknei umiesniony i ma pieprzyka na lewym posladku? :) A jak ma orgazm to sie tak smiesznie wykrzywia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słitAśśka
hej dziewczyny, nie rubcie takiego świnstwa laskom i nie narywajcie do nie swojich facetuw bo ja miałam takom sytłacje w zeszłym roku, że mi taka dziwka uwjodła faceta i do tej pory mam uraz do facetuw bo to jego wina terz była :( ale teraz jurz jest w miare oki, mam mojego Tomeczka wiem ze on jest spoko i mnie nie zdradźi. Ostatnio kupił mi jorka nawet więc pomykamy sobie we trujke na spacerki :) spoko jesteście widać ze morzna z wami pogadac na babskie tematy :) pOOsdRooofffka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnkaaaa
super slicznota - jejku jak ja ciem koffam. muach młach normalnie buzi buzi mysiu pysiu buziaczkiu pendraczki for ju ! sondze rze na ten caly balecior najlepiej ubież sopie : mini spudniczke najlepiej białom takom rzeby bylo cosik tam wież no ten teges. I ubież se struj kompieloooowy. Bendzie Qul. A tak na marygyinesie... sa dórzo lódzi tótaj wtłoczyło siem w rosmowe... jak tak dalej pujdzie... ja siem nie odezwe...! jezt mi smótno. Słidaśny uźmiech wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
A dlaczemu siosczyczo Annnkooo jezd Ci smutno? Nie płakaj bo mie tesz sie smutno zrobi i balety kij stszeli. Co siem stało kochany misiaku pysiaku???? A fakentycznie cuś tu siem od dziefczyn zaroiło, nie mogen nadonżyć za bierzoncym tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnkaaaa
pytasz dlaczegurz jest mi smótno ... ja odpowiadom ... : Jezt mi smótno poniewurz jezt tó za dórzo osub ... a ja tak nie lubic ! Nie wiem co kto do kogo piszzze.. :( lódzie tótaj czensto piszom bsdóry ! i w ogule nie na temacior. A ja tak nie chcieć ! JejQu alesz mi słitaśnie smutno ... asz mi siem moja ekstra niu ajlasz otklejiła .... idem szybko tu szop po niu. baj baj mysiaczku pendraczQ ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie opuszczona :( duzo ludzi a ja wciaz nei wiem gdzie ta moja rozlewnia, gdzie ten moj oryginalny perfum :( Smutno mi, biore wienc mojego skarbenka Dajsi i ide na ta randke. Ale i tak smutno jest mi :( Dziewczeta, pszyjaciolki moje, bende o Was myslala dzis wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
Wruciłam wienc ze baletuf. Dżampra była średnia na poczontku, potem sie roskrenciło. Dzienki mojej boskiej jak ruwniesz i wspaniałej treni i chot kreacj: http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/211/10/40/211104037 (w tej jednak poszlam, pasowala do bialej torebki Lui Witona) poznalam super kul misiaczka. No muwie Wam jaki on jezd chot. Normalnie poseł Misztal i jego mejbach i ferari to cienki bolek pszy moim blink- blink Misiaczku. A wracajonc na te forum i do tego wontka... Bylo kul jak byłysmy onli tszy czyli Annnkaaa, Slicznotka no i po znajomosci jeszcze ja. Po prostu te "coś" w sobie siem ma albo siem nie ma. My ofkors mamy. Tesz nie lubie jak durzo ludziuf sie na wontku robi. Bardzo Was kocham moje słit trendi i kul pszyjacułki, łit law 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnkaaaa
jejQu jeztem wery podeXcytowana Tfą proposycjom ! Ale...ja jórz sobie kópiłom perwume... i nie mam many na innom. Pszykro mi ... :( Ale chentnie siem z Wami spotkom. Moje słotttkie koFFania ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jestem w dramacie. Bojam sie :( Wyobrazcie sobie - bylam wczoraj na balecie. No i fajnie bylo, tak klimatowo i milo. Byl tam tez taki przystojny Alex, mowie Wam słit, kiss kiss. No i podszedl do mnie, tanczylismy potem mocno przytuleni. Potem wyszlismy przed remize i tu zaczyna sie moja dylemata. On sie przytulil do mnie ptaszkiem we wzwodzie. W spodniach byl ale ja mialam gole udo. Myslicie ze powinnam isc po Postinor???????? Poradzcie cos koffane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super slicznota
Slicznotka- aaaaaaaaaaaaaa jezdeś w cionrzy!!!!!!!!! aaaaa bendziesz gruba, maj gad, co robić, co robić... Lec po postinor! Ino tylko do pszystojnego lekarza, ftedy lepiej działa. Albo nie wiem, poskacz na jednej nodze trzy razy w lewo i dwa w prawo. Oł dżizas ide mojego blink- blink Misiaczka zapytac, on jezd bardzo mondry, nie buj rzaby cos tugeder wymyslimy 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnkaaaa
ja sondze rze jesteź w ciąrzy. Na bank. Pewnie marz jórz dziedzko w sobie. Ach ci faceci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×