Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slicznotka

originalna perfuma

Polecane posty

tego sie obawiam :( Bola mnei piersi i mam skurcze i twardy brzuszek :( Myslicie ze powinnam urodzic ten owoc milosci? PS Dziewczynki, zastrzezcie sobie nicki, dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
oh dziewushki wy jeszcze tu jestescie i rzmawiacie jzdescie niesamowite!!! co do ptaszka we zwodzie ja kooofam erekcje mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
ah cionrza!!! to zle bardzo dla brzucha twego,bedziesz jak britnej!!! ona tera jest fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
tragedyja! ja cierpie dzis niedziela i solar zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
nie zrozumialam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, znowu skrut myslowy wystosowałam. Chodzi mie o to, ze we Łodzi som w niedziele pootfierane solariumy, na pszyklat w chipermarketach som.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzę_
Kup se perfum u księdza Jankowskiego, będzie pasować jak ulał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLicznota
mam juz ciazowe mdlosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnkaaaa
jak jórz marz mdłoścji to sondze rze najpuzniej jótro bendzierz miala bajbiontko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slicznota
ja nie moge byc teraz w ciazy :( Polece po ten postinor, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
a ja osobiscie mysle sobie iz poniewaz ze juz w niej jezdes to juz baondz w niej bo teraz sa pieniazki za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
a rzeby tylko permufa!!!! ja juz sobie bym robila liste nowe tipssiki mega wypas ful dlugie i blyszczace jak psu jajca silikonowy biust rozmiar E nowe lozko z baldahimem rozowym taki puszek na deske klozetowa jak sie siada dupcia tak milutko sie tam robi fryzjer zakupy w Manuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no hej hej nie szalej ze bardzo, bo o ile ja siem orientujem to becikowe wynosi jeden tysionc złotych PLN. Czyli na tipsiory starczy, na silikony to jusz nie- koszt około dziesienciu tysiency PLN. Ja wjem, bo mam silikon (bylo o tym fczesniej). A jak bendzie bojs, to Ty Slicznotka nie dawaj mu na imie pszypatkiem Roman- zle sie kojarzy z tym patafianem elpeerowcem szpetnym. Morze byc na pszyklat Ridż- jak ten z Mody na Sukces- pienkne imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
pewnie dziewczynka bylaby ladna i fajne zeczy morznaby robic z nia razem-chodzic z nia na solar i do kosmetyczki na depilacje, zrobic jej kolczyk w brzószku i mejkap jakiego nie maja jej przedszkolne kolerzanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
a bo ja wiem ile sie za pieniedzy dostaje! myslisz ze ogladam wiadomosci? ogladam tylko prawo porzadania na tvn kocham ten serial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
ale moze masz jakiegos pomysla na eleganckiego nicka dla mnie? zeby wiesz robil wrazenie i byl troche w stylu latino americano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no macie racje choc powiem wam w zaufaniu ze mi cycuszki same z siebei do rozmiaru E urosly, normalnie bojam sie tego co to bedzie po tej ciazy co tom wczoraj w nia zaszla. Myslicie ze ciaza bardzo prawdopodobna jest? Tak mniej wiencej - ile procent? Moze ja sobie tempke zmieze i sluz poogladam i Wam o tym opowiem, co? Bedzie lepiej cos doradzic. Plis, co myslicie? Ze szczegolami wam opisze a jakby to co pomoglo to moze i zdjencie wkleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedzcie mi kochaniutkie co to jest z tym badaniem szyjki bo ogladam sie w lusterku, juz calom szyjke sobie obejrzalam, od podbrodka do obojczykow i zupelnie nie kumam co mam z tego zorientowac sie. Plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej lachony
nie no to musis nam zrobic foty calej macicy swej! hmm...krejzi huanita dobre ale moze cos takie bardziej...subtelne...jak motyl zwiewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Bejbi Huanita
taaaak taaaak to jak olsnienie orgazm! hot bejbi huanita to wlasnie ja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Bejbi Huanita
ah dziekuje wam ze mi tak pomagacie bardzo gdy niemaslonca na niebosklonie wylanczam muzg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika sobie zaczernij coby Ci go jakas zazdrosna lafirynda nie skradla! PS Dziewczyny, ta kafeteria mnie do zlego kusi. Weszlam i doznalam olsnienia - jakze ja malo o swiecie wiedzialam w okresie preKaffe :) Jak ja nie umialam sie zachowac, nei wiedzialam co sie nosi, nie wiedzialam jakie powinnam miec problemy i co moze byc problemem :) Ciesze sie, ze znalazly sie takie osoby jak Wy, z dystansem i wyczuciem :) I to pisalam ja - Kaska - a nie Slicznotka :) Pozdrawiam cieplo i z usmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×