Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna ...

prosze o rade

Polecane posty

Gość smutna ...

w moim zyciu pojawilo sie dwoch mezczyzn jeden jest moim przyjacielem od 9 mieiecy pisze z nim praktycznie codziennie przez gadu widzielismy sie tylko 2 razy ale znamy sie dobrze!ale kilka miesiecy temu pojawil sie chlopak ktory tak napmieszl mi w glowie wogole spodobal mi sie bardzo a ja jemu gdy poprosil mnie o bycie z nim zgodzilam sie gdy powiedzialam o tym mojemu przyjacielowi ...wyznam mi milosc powiedzial ze mnie kocha!!!a ja nie wiem co zrobic !!!obaj wiedza o sobie powiedzialam im ze nie wiem co robic i co czuje ze jestem zagubiona!!!prosze pomozcie mi co zrobilibyscie na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
prosze niech ktos cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....lllllllllllllll
sama musisz wybrac z ktorym sie lepiej czujesz, dobrze ci sie rozmawia i cała reszta.........piszesz ze jeden z nich ci sie bardzo odoba a czy wyglad w zyciu najwazniejszy.......fajnie jest gdy ładny wyglad i to co wczesniej pisala pojawia sie razem. nikt tu ci nie da złotej rady sama musisz podjac decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
dzieki za wypowiedz ... ale ja nie patrze na wyglad po prostu to co sie zaczyna rodzic miedzy mna a moim chlopakiem moze byc duze tyle tylko ze jesli naprawde moj przyjaciel mnie kocha a ja tak dokonca nie jestem pewna co czuje to czy nie lepiej byc z przyjacielem ktorego zna sie na wylot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....lllllllllllllll
ciezki wybór......jesli kazdy z nich jest ok to wybierz moze tego do ktorego cie bardziej przyciaga w towarzystwie ktorego czujesz sie szczesliwa......nie wiem nie umiem ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia123456
No to moze posluchaj "serca" i kieruj sie uczuciami??? A jesli nie jestes pewna ani tego ani tego to moze jeszcze nie doroslas aby z kims sie zwiazac. Wiec zastanow sie abi nie skrzywdzic ani jednego chlopaka ani drugiego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro sie zgodziłaś byc z tamtym tzn ( owczywiscie to tylko moja subiektywna opinia) ze cos do niego czujesz, prawda? Więc skoro cos do niego czujesz tzn ze tego samego nie czujesz do drugiego :P nie wiem moze chwilowo sie nie kontaktuj z nimi, poczekaj, sprawdz co poczujesz, odnajdziesz uczucie jak zrozumiesz którego z nich bardziej Ci brakuje.. powodzenia:) A ogólnie to nie rozumiem takich sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
nie sadzilam nawet mi przez mysl nie przeszlo ze moge byc w takiej sytuacji!!!dlatego sie pogubilam!!!a przez to ze ja nie umiem myslec o sobie tzn malo jest takich sytuacji ze robie cos dla swojego dobra (aby byc szczesliwa) patrze na innych tak aby dla kogos bylo dobrze to dlatwgo ta sytuacja mnie przerosla...i pewnie wielu z was mysli co za dziewucha jaki ma problem chory!!!ale mi naprawde jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
a ty nie wchodzila i nie dreczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula134
tez mialam taki proble i wybralam tego z ktorym pisalam smsy i teraz jestesmy ze soba juz 4 lata i nie zaluje swego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
dzieki Paula! ja tez mam nadzieje ze podejme sluszna decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mam nie wchodzic... ludzie maja za ciebie myslec?? spróbuj sama kierowac swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
ja nie chce abys mi powiedziala wybierz tego czy tego!!!czasmi po prostu czlowiekowi jest lzej kiedy moze sie wygadac koms bezstronnemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula134
napewno podejmiesz sluszna dedcyzje! Kieruj się sercem to napewno dobrze wybierzesz :) hehe ale to zabrzmialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez nie znamy ani ciebie ani zadnego z nich... ja bym wybrała tego z ktorym bedzie mi lepiej i tego ktorego kocham a nie zastanawiała sie... czasem trzeba byc egoista... bedziesz sie poswiecac dla kogos bo co bo on cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
moze dla niektorych jestem smarkaczem bo nie wiem co zrobic!!! ale kiedy mamy trudny moment w zyciu to dobrze jest to z siebie wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
ja po prostu wiem co to znaczy kogos kochac a ktos Cie olewa wiem jak to boli!!!dlatego jest mi trudno bo to jest w dodatku moj przyjaciel jedna z najblizszych mi osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem młodsza od ciebie... ale na prawde jak przeczytałam twoją wypowiedz to odniosłam wrażenie ze masz 15 lat... no ale nie wazne to twoje zycie rób jak ci serce podpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ...
bo teraz sie tak czuje!!!jak malolata!!!jestem na siebie wsiekla ze nie moge sie zebrac i w koncu podjac decyzje!!!wam latwo sie krytyjuje i obraza!nikomu nie zycze takiej sytuacji!bo ona naprawde moze poruszyc psyche i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam zakochana w swoim przyjacielu 3 lata... on jakoś na to nie patrzył. to znaczy był moim przyjacielem ale zawsze wiedzialam ze tylko nim moze byc... nigdy nei dawał mi nadziei, cierpiałam ale to był uczciwy układ, nie był ze mną bo mnei nie kochal, nie byl ze mną z litości, czy z dobrego serca, po prost sprawabyła jasna. a ja sie wyleczyłam i jest dobrze... w takich sprawach trzeba myslec o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa i tak
ogolnie dzieki za wypowiedzi wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×