Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laiidd

MAM 25 LAT I NIE MAM OCHOTY NA SEKS ...CZY TO NORMALNE?

Polecane posty

Gość laiidd

nic nie biore zadnych lekow ani nic ale nie ma ochoty na zadne igraszki z mym facetem..normalnie nie mam chęci na to żadnej..co z emna nie tak??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffghhh
ja tez nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiidd
on jest zadbany i czysty wiec nie chodzi o to ze sie go brzydze albo cos takiego:)poprostu nie mam ochoty na seks :(mogłabym cale zycie przezyc bez seksu..pozatym nie masturbuje sie nigdy..nie wiem czemu nie jma potrzeb seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiidd
on jest zadbany i czysty wiec nie chodzi o to ze sie go brzydze albo cos takiego:)poprostu nie mam ochoty na seks :(mogłabym cale zycie przezyc bez seksu..pozatym nie masturbuje sie nigdy..nie wiem czemu nie mam potrzeb seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiidd
on jest zadbany i czysty wiec nie chodzi o to ze sie go brzydze albo cos takiego:)poprostu nie mam ochoty na seks :(mogłabym cale zycie przezyc bez seksu..pozatym nie masturbuje sie nigdy..nie wiem czemu nie mam potrzeb seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja tez sie nigdy nie masturbuje - nie czuje takiej potrzeby a jestem od ciebie nie co starsza i jakoś nigdy tego nie robiłam . Dlaczego nie masz ochoty na sex - pieszczoty itd.. nie mam pojecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkangyyreea
o matko nie masturbujesz sie>???szok ..ciezko spotkac taka kobiete dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu jestes oziebla i tyle :o zakonnice tez \"podobno\" zyja bez sexu, wiec mozna przezyc tak cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masturbuje sie , bo nie czuje takiej potrzeby - szok , nie wiem . Jak nie mam ochoty na kurczaka choc wszyscy go jedza to go nie jem - to chyba normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotten
dziecino spieprzaj z tym na forum erotyczne, jak widzisz to "uczucia" a chyba z braku sexu nie straciłas umiejętności czytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku..
moze po prostu go nie kochasz,albo nie dopasowaliście się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×