Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Znów popadam w nostalgię, nieeedobrzeee :( Przepraszam, że wprowadzam tu taki zły nastrój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zły.. Ty za dużo przepraszasz.. --- mi się jutro nie chce iść do pracy, ale jaja:P -- dla mnie to chyba najlepsza byłabyw własna firma:P tylko czym ona by się mogła zajmować/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzyć a spełniać marzenia to dwie rózne sprawy, bo moich np. marzeń spełnić się nie da, za wysoko mierzę :( Oczekuję chyba najwyraźniej nieosiągalnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Deko, może wymyślaniem nowych skórek? :p Też myślałam o swojej firmie, być swoim własdnym szefem, to jest coś. Tylko brak kasy na rozkręcenie biznesu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahah
faceta nie trzeba szukać, on sam przyjdzie kiedy nadejdzie czas.. taka prawda.. nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze możliwość przez rok pobrania kasy z UP z funduszu europejskiego.. ale nie wiem.. czym ta moja firma mogłaby sie zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic bardziej mylnego ahhhaaaa, facet sam nie przyjdzie, trzeba sie postarać, pomóc szczęściu, ale mojemu już pomóc nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się szykować na jutro do roboty. Ciekawe czemu Secia się nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów przebalowałam przed kompem, ale jutro będzie przymusowy odpoczynek od kompa w domku :) Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus nie rob jutro przymusowego odpowczynku,,,,,,,bo ja jutro mam kompa tylko dla siebie i sama bede bez sis, wiec nuda , to komp bedzie caly czas u mnie jeeeeeeeeee poflirtuje se na ilove:classic_cool::P:P:P;) Lingus jutro odp na @:) spij z aniolkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkania ze znajomymi ;) jeszcze tylko troche ponad tydzien siedzenia w domu a pózniej wyjazd :o ... jutro Eddie bedzie z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wstawac prosze ;) ale pewnie wszyscy powstawali i ciezko pracuje;) sama sie zostalam chbya :o a justys Ty gdzie jestes???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jak sie chce , to sie znajdzie czas na wszystko:o mnie tez tam mecza ale to Ty jestes \"pania\" i wybierasz sobie z kim chcesz pisac , a z kim nie;) chociaz ja z grzecznosci wszystkim odpisuje:P ale wyrabiam tu i tam;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
jutro muszę wstać znowu rano.. to mnie zabije.. ja taki śpioch..:) jakich nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
w moim przypadku odsypianie nie działa.. bo jestem po takim spaniu jeszcze bardziej nieprzytowna.. niz przed.. eh.. przyzwyczaje się wkońcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×