Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość lucyliuuuuuuuuuu
wydobede z archiwow kafeteryjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez miłości
ja napisze ze tez jakos nie mam szczescia w milosci albo nie daje sobie mozliwosci zeby ja miec. Mam 21 lat. Nigdy nie mialam tak na prawde prawdziwego zwiazku z factem. Powiem, ze mialam okazje ale nie bylam gotowa na zwiazek albo tez nie spotkalam tego "jedynego". Moze mialam zbyt wygorowane wymagania :-/ Zawsze mnie porażało to ze ja nie bylam pewna czy chce być z tą osobą, a oni od razu wiedzieli czego chcą odemnie. Ja nie chcialam nikomu robic nadziei bo nie bylam pewna czy cos z tego wyjdzie wiec nie dawalam nam szansy. Ostatnio coraz czesciej mysle o byciu z kimś. Spotkałam nawet jednego kolesia, ktory bardzo mi sie spodobał. I pierszy raz w zyciu tak naprawde mi na kims zależy. Wydaje mi sie ze ja tez jemu sie podobam, ale nawet nie wiem czy on nie ma dziewczyny. Chyba nie moge na nic liczyć. On jest troszke starszy odemnie (z 5/6 lat). Łaczy nas tak jak by praca. Spotkamy się jeszcze tyko 2 razy i wiem ze raczej nic z tego nie będzie ....ale tak za nim tęsknie :(( i niestety bede musiala o nim zapomnieć. Przez ostatnie 5 dni od naszego rozstania, co dziennie o nim mysle. Tak na prawde to chyba się w nim zabujałam, moze zauroczyłam. I mam nauczkę, dawniej to ja odzucalam chlopaków, teraz to ja sobie pocierpie :((((( Sama boje się zrobić pierwszy krok bo nie chce wyjść na idiotkę. Tak na prawde to chyba nie wierze w prawdziwą i szczęśliwą miłość. Moze mam jakiś uraz moi rodzice rozwiedli się gdy mialam 7 lat, wiec nie mialam nigdy dobrego przykładu. Wierze ze mozna spotkac milosc, ale nie wierze ze jest ona w stanie wszytko przetrwać, wrecz przeciwnie, musi się kiedyś skonczyć. Moge dodac ze nawet jestem w stanie sprobować i mam nadzieje ze kogos spotkam w krotce. A tak naprawde to jestem sobie sama winna bo nie chodze na rzadne imprezy, nie mam wielu przyjaciół i choc troche sie to ostanio zmienia na + to nie jestem tez bardzo towarzyska. Jednak ostatnio przejrzalam na oczy, czuje coraz bardziej ze kogos mi brakuje. Moze to glupie ale mam przeczucie ze wreszcie kogos spotkam ;) W koncu mi sie nalezy, nie? :D:D pozdrawiam wszystkich singli :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza15
chce poznac jakiegos chlopaka z okolic krosna województwo podkarpackie w wieku od 15 do 18 lat gg 12688429 pisac mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jednak kilka osób się wpisało. Podniosę z sentymentu, w sumie nie szukam, ale może pojawią się starzy dobrzy znajomi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej632
Wielu wspaniałych mężczyzn poszukujących miłości znajdziecie w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl Już kilka tysięcy osób korzysta z pomocy owego biura. Dzięki indywidualnemu doborowi partnerskiemu można spośród tych wielu osób znaleźć kilka, które najbardziej do nas pasują i omówić się na randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FCrimson
hahahahaha jaka masakra:D Widzę, że chcecie koleżankę rozpić:D zostanie alkoholiczka i stoczy się na samo dno. Słuchajcie, dobra rada dla wszystkich:) Ważcie siły na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyyyyyyyyy
Twój post jest chyba nieco nie na temat. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrek
Wydaje wam się (dziewczynom) że tylko wam jest trudno znaleźć ciekawego fajnego chłopaka z pasją, tymczasem niektórzy mężczyźni też bezskutecznie poszukują dziewczyn. Bardzo chcą znaleźć swoją miłość pośród szarości odnaleźć tą jedną wyjątkową dziewczynę swoich snów i nic z tego, bo życie jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
NiE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
Miłość swoją drogę zna, jak śpiewał Grechuta, więc chyba wszędzie. Ja ideał spotkałam na uczelni, ale teraz już z tgo wyrastam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurojad...
:D dziwnie sie czyta co niektore rzeczy tutaj, z perspektywy czasu :p 3 lata temu, a wydaje sie jakby to historia antyczna byla :D ciekawe ile dziewczyn stad poznalo tych fajnych chlopakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomili
szukam dziewczyny na stały związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnA;)
Ja jestem za tym, że każdy kiedyś spotka swoją połówkę, ale zanim do tego dojdzie trzeba przeżyć wiele rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenpopo
Wierzycie w prawdziwą miłość? Jak dla mnie to takie coś nie istnieje. Nie można się więc zakochiwać bo to jest zgubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myster
Jeśli chcesz poznać fajnego chłopaka z Krakowa to odpisz :) wysoki brunet 25 :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myster
tlen.pl = gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rifo
to trzeba szukać? nie myslisz że sam przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król punk rocka
witam ja odradzm na przyklad e darling to pic i tyle , takie baby nie istnieją , edarling absolutnie to taka gra internetowa chyba bardziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król punk rocka
no i z samotnością też trzeba sie oswoić internet odpada amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tamtym roku poznałam swojego chłopaka na balu andrzejkowym w restauracji Mekong w Krakowie. Poszłam z przyjacielem bo nie miałam z kim i poznałam miłość mojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×