Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Wydaje mi sie, ze albo zle szukam, albo za bardzo szukam, albo wszyscy fajni, wrazliwi i \"normalni\" juz dawno zajeci:( W jakich miejscach najlepiej szukac? Oprocz kafaterii:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim wieku ma być zwierzyna
łowna?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
puby - ja tak poznalam mego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzyna łowna:p dobreeee, he he :p:D, między 25 - 30 l., ja jestem w tym przedziale wiekowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karandash -->>mowie o przypadku beznadziejnym(czyli o mnie) ktory nie ma szczescia i nie moze znalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
najlepsze sa puby, jakies imprezy zbiorowe gdzie duzo ludzi i latwo nawiazuje sie kontakty, gdzie jest tez alkohol i ludzie sa bardziej rozluznieni. takie jest moje doswiadczenie. ja na co dzien spokojna, nie wychylajaca ie dziewczyna raz w pubie tak zaszalalam ze...poderwalam wlasnego meza. musialam byc wtedy niezle wstawiona bo na co dzien taka nie jestem. No i "mecze" sie tak juz te piec lat z moja "upolowana" zwierzyna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karandash--->>to dobrze, ze nie ja jedyna:) Agnesina--->>>moze tak mialo byc w Twoim przypadku:) Niektorym sie udaje, innym nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
mozliwosci poznania: 1. bylo juz pub 2. koncerty 3. disco 4. autobus (moj wujek tak ciocie poznal) 5. tramwaj (tak poznalam mojego pierwszego ex) 6 kosciol (smieszne aletak poznalam mojego drugiego eks) 7 wycieczka za granice (tez tak nawiazalam raz znajomosc) 8. na ulicy (moja kolezanka tak poznala swego chlopaka) 9. przez znajomych - inna moja kolezanka tak poznala chlopaka 10. w pracy (moi rodzice sie tak poznali) 11. na uczelni (dwie znajome mi pary tak sie poznaly) 12. czat (dwie znajome inne pary tak sie poznaly i jedna z nich juz sie chajtnela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na babskim forum! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga, ze przyklady sa poparte dowodami:) Tyle miejsc na poznanie faceta, a ja nadal nie moge trafic, chyba jestem jakas pechowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= --->>>juz pisalam na wstepie, ze oprocz kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger ----> tylko nie wmawiaj sobie,ze jestes pechowa, bo to jest cos na zasadzie mowisz-masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karandash-->>masz racje, pozytywne myslenie górą, gdzieś byl taki topik:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam pytanie
w drugą stronę-gdzie można poznać fajną dziewczynę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czemu tak jest, ze gdy zdarzy sie cos dobrego to zaraz sie konczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe niejaki sammeries szuka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
trzeba byc po prostu otwartym na nowe znajomosci i myslec ze sie poznaje nowych ludzi a nie potencjalnego kandydata na meza. Najwazniejsze to USMIECH. naprawde dziala. ja mimo ze single nie jestem (mezatka) zauwazylam jak np jade gdzies autobusem i usmiecham sie, jestem promienna to zwykle ktos probuje ze mna pogadac lub nawet umowic sie. tak wiec z mojej autopsji mysle ze trzeba sie usmiechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na babskim forum:D a tak powaznie, przeczytaj liste podana przez Agnesinkę, dotyczy także poznawania kobiet, skoro sie juz niektorzy w ten sposob sparowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile jesteś atrakcyjna to sami się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger -----> wlansie, pozytywne myslenie. Zamartwianie sie nic nie da, facet od tego sie nie znajdzie. Lepiej byc bez faceta i w miare szczesliwa niz bez faceta i nieszczesliwa;) to ja mam pytanie--> fajna dziewczyne mozna znalezc doklandie w tych maych miejscach gdzie fajnego chlopaka:P linger----> ehhh, nie wiem dlaczego tak jest niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam sie usmiechac i czesto to robie:) na przyklad teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiele rzeczy, ktore mnie uszczesliwiaja, ale to szczescie pozorne, bedac samotna nigdy nie bede w pelni szczesliwa:o Iga--->>>co to za typ myslenia, jesli jestes atrakcyjna...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to musi byc sprawa komunikacji, jedni znaja singli męskich inni żeńskich, generalnie single marudzą ze są same. A tak naprawde diabel tkwi w szczegolach, wiem to z autopsji. Ludzie są za mało komunikatywni! Karandash, Ty sie przyznaj gdzie ty te singielki trzymasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej linger. posłucham tych rad :) iga. O ile jesteś atrakcyjna to sami się znajdą. ja podobno jestem i co ? poczucie humoru tez mam, noi??? nic??? Gdyby to takie proste było jak piszesz. Mój problem to chyba to że się kumpluje z facetami i jestem postrzegana jako kumpel:P takie osoby zwykle zostają same... najlepiej chyba byc kokietka.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger---->\"Mam wiele rzeczy, ktore mnie uszczesliwiaja, ale to szczescie pozorne, bedac samotna nigdy nie bede w pelni szczesliwa\" Mysle tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze czasem komus los jakos dopomaga w znalezieniu pary dla siebie, czasem wszystko uklada sie tak, ze te dwie osoby sie spotkaja, a czemu ja tak nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×