Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość d3
dokładnie.. za 2-3 tygodnie aż się przyzwyczaje do takiego trybu... najgorsze to jest to wstawanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wstępnych oględzin planu zajęć wynika ze najwcześniej bede miał na 10 ... tylko ta wersja nie jest jeszcze oficjalna i wszystko sie moze zdarzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa słoneczka :) Jutro mam nadzieję, że będę na dłużej wieczorkiem ;) Słodkich snów 😴 i ściskam Was wszystkich b. mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus no mam nadzieje, z ejutro na dluzej bedziesz:) bo moja sis jednak dopiero jutro jedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi co Ty o 4tej rano tu robiles?:o nie spales juz???czy doipiero sie kladles spac?;) ale mnie glowa napiernicza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh, zmęczona strasznie jestem, nic mi się nie chce, mnóstwo pracy :( Ale mimo to dziś mialam dobry dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger ale ogolnie o co chodzi? bo nie pierwszy raz sie z tym spotykam i cos tam na pewno wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, jeszcze sama nie wiem, bo dziś zaczęłam, na razie nie znam szczegółów. Ale to pewnie jakiś kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ogólnie chyba ta cała akcja \"Otwieramy\", ja też mam swój link, ale wątpie czy da się na tym zarobić. Ja jeszcze nie znam szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam z innego, ale to był przypadek, naprawdę. jak wchodziłam to zapomnialam, że Ty też to masz, ale z Twojego już kiedyś weszłam, tylko się nie rejestrowałam. Czy samo kliknięcie kogoś w link też coś daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×