Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowemieszkanko

zeby okna fajnie wygladaly...

Polecane posty

Gość nowemieszkanko

Hej kupilismy z mezem male mieszkanko (pokoj z aneksem) i nie mam pomyslu co zrobic z oknami gdyz sa dwa na jednej scianie ale pojedyncze i z poltora metra od siebie mieszkanie jest na pierwszym pietrze wiec wszystko widac z okien sasiadow z bloku na przeciwko. Doradzcie czy powiesic jakies male firanki czy zaslonki? w moim domu rodzinnym mam duze okna i rolety wiec zupelnie nie znam sie na firankch itp...chcialabym zeby fajnie to wygladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike lacoste reebok
wszystko zalezy od stylu jaki panuje w twoich wnetrzach jak mam ci poradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowemieszkanko
mamy naroznik stolik do kawy telewizor komoda i szafa we wnece to tyle styl nowoczesny.Co do rolet to myslalam o tym ale przeciez nie zaslonie okien roletami w dzien? a wlasnie chodzi mi o cos zeby tez w dzien nam nie zagladali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike lacoste reebok
styl nowoczesny...to bardzo pojemny termin :D zamiesc link do zdjecia to moze ci poradze albo pomysl o roletach rzymskich z jakiejs jasnej polprzezroczystej tkaniny albo o pieknych koronkowych firanach ale ja ci dziewczyno nie doradze dopoki nie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowemieszkanko
w tym momencie jestem w domu rodzicow wiec nie mam jak a u siebie nie mam neta jeszcze:( ale poki co dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowemieszkanko
bardzo dziekuje za linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jeszcze jedna strona
www.wisan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli zależy ci na tym
zeby w pokoju było jak najjaśniej, radziłabym żaluzje, a nie rolety. Montaż rolet wymaga naklejenia wzdłuż boków okien (w pionie) takich płaskich prowadnic, które "kradną" po parę centymetrów szyby. Niedawno zmieniłam w całym domu żaluzje na rolety i teraz załuję, bo w pomieszczeniach zrobiło się ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowemieszkanko
w tej chwili sa w tych oknach zaluzje ale lubie wlasnie miec jasno w mieszkaniu wiec w dzien je podnosze i jak widze sasiadow z naprzeciwka jak sie gapia to cos mnie trafia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna szyby okleic
taká foliá przezroczysta, dajaca efekt zmrozenia. od zewnatrz nic nie widac,a wewnatrz jest jasno. a rolety zasowac na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×