Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia:D A Ty gdzie sie szlajasz,co??!! Moj syn dzisiaj ogladal naklejki z Batmanem...:D:D:D:D hahahahahah I on wisi na gumie czy sznurku:D:D:D:D:D hahahahha Od razu mi sie wczorajsza gadka przypomniala:D:D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos za szybko ty latacie, nadrobic nie moge. Lena, najlepsze zielsko z mojej dzunglii dla ciebie 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? Wlasnie przeczytalam o tej malej z Portugali,co zaginela....wlasnie dzisiaj oskarzyli jej matke,ponoc ojciec dolaczy do niej tez...czyli jednak faktycznie maczali w tym wszystkim palce....wyjasni sie,bo ta sprawa byla za glosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tylko ze to oni tak ta cala sprawe glosno trzymali w opinii publicznej... ide cos o tym poczytac. Ale jaki powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ta sprawa z tą małą jest od początku dziwna.A dlaczego?? Bo który normalny rodzic zostawi same tak małe dziecko w hotelu,aby iść sobie na kolację???!!!!! Albo biorę dziecko ze sobą,albo zamawiam kolację do pokoju.......a teraz płacz i afera na cały świat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,no wlasnie,mysle ,ze chcieli sporo kasy wyludzic od ludzi,ktorzy chcieli im pomoc...:( Podejrzewaja,ze ta mala zostala tabletkami na uspokojenie otruta... no i ze ta pikna jej mamusia maczala w tym palce,jeszcze raz maja badac DNA!! I mam nadzieje,ze dojda do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej dziewczynki to ja juz zgupialam:O raz podaja ze policja juz wiedziala od poczatku ze mala nie zyje potem ja szukaja potem oskarzaja rodzicow potem ja widza w belgii potem znalezli krew w pokoju...ech juz sama niewiem w co wierzyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×