Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam :) wrocilismy od lekarza - wszystko mam nadzieje dobrze bedzie, mala dostala antybiotyk bo zapalenie w organizmie goraczka itp ogolnie wcale mi nie choruje wiec jak tylko cos sie zaczyna dziac lece od razu do lekarza albo na emergency :D :) przewrazliwiona chyba jestem mielismy dzis wyjatkowo pozno obiad :P dopiero przed chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide po kawke trza sie zrelaksowac po dosyc zabieganym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn majacych zmywarki :D co kupujecie ? jestem zupelnie zielona, czytalam o soli i o 5 w 1 czym to sie rozni? co jest dobre ? dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do lulanka jednak spanko mnie bierze, kawa nie dziala :P do jutra kobietki milej spokojnej nocki i relaksu hihi :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zmywarke to ja uzywam fairy active burst nie mieszcza mi sie w dozowniku wiec wrzucam je do koszyczka na sztucce(za porada na opakowaniu) niczego wiecej nie dodaje , no chyba ze z pol cytryny czasem wrzuce zeby ladnie pachnialo bardziej fachowych porad nie udziele bo pierwszy raz mam zmywarke a zeby bylo smieszniej nie mam do niej instrukcji obslugi(mam do lodowki ktora jest skomplikowana w obsludze jak budowa gwozdzia :P ale do zmywarki juz nie ) uzywalam tez finish-tez dobre tabsy ale jakos fairy lepiej mi podeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a roznica w tych 5 w 1 a reszta jest taka ze w tym 5 w 1 maszjuz wszystko a w innym wypadku wszystkiego trzeba by dodawac osobnon- proszek lub plyn myjacy, sol(zmiekcza wode wiec mysle ze mimo wszystko mozna dac i tak),nablyszczacze itp wiec w sumie po co sobie zycie utrudniac rozmieniajac sie na drobne jak mozna wrzucic jednego tabsa i z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama topiku
SRAWDZCIE KTO JEST NA MOJEJ SEKRETNEJ LISCIE GOSCI, KTORZY MAJA ZA ZADANIE ZROBIC Z TOPIKU ISTNY HIT MOZE JEST TAM KTOS Z WAS????? czy znacie juz ten swietny topik? w krotkim czasie bedzie hitem zapraszam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3563296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×