Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martik:) Ja dawalam tabletki,ale fachowiec doradzil mi,zebym kupowala w postaci proszku,bo ponoc po tabsach sie zapycha,tj,mi:O sie stalo:O Teraz uzywam,tylko tego,oprocz sypie sol,nablyszczacz i sa u nas specjalne zapaszki,wystarcza na pare tygodni:) Natomiast moja Mama tylko uzywa tabsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity kto pozno przychodzi sam sobie szkodzi:P ale sknera nie bede i poleje \\-/ tobie to chyba Tyskie;)-to tak za stronke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale sie:Dmoja corka jest dzis w gazecie:) robili wszytskim dzieciom z pierwszej klasy:) hihi dziwne wyglada tam polskie nazwisko wsrod innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik,super,ze z corka sie wyjsnilo:) Ja ta tez wole dmuchac na zimne,moj maly bardzo czesto chorowal i szpital odwiedzal... zobaczymy,jak w tym roku bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) z cora lepiej o tyle ze przynajmniej juz ja lekarz widzial, ale biedna caly czas goraczkuje w nocy rozpalona byla.. ale bedzie dobrze:) co do zmywarki ja sie zastanawiam wlasnie nad talbetkami, jeszcze musze popatrzec co tu maja, co ciekawego sa sprowadzane z PL :D sie niezle usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik🖐️ mam nadzieje ze antybiotyk zacznie szybko dzialac i mala poczuje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 1302 wlasnie wrocilam do poprzedniej stronki - dzieki za obszerna relacje na temat uzywania zmywarek :D pomocna pomocna hihi ja tez wlasnie pierwszy raz bede miec - maz zrobil mi prezent :D maja przywiezc w przyszlym tygodniu - dla mnie bomba bo nie cierpie zmywac garow jezu :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedna z rzeczy ktore lubie w tym kraju -nie musisz wszystkiego kupowac na raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi :) to od paluszka - cos jej sie wbilo albo cos ja ugryzlo ale ma potwornie spuchniety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz buszujesz Lena? :D zielsko za poranne czajkowanie 🌻 no i nabijam :p no i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak wpadam w przerwach:D Wlasnie pranie rozwiesilam:D heheheh Teraz odkurzyc gore i sru znowu wpadne:D I podbije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×