Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

uh? mowilam, hugolina no czasami mnie cosik zaciera no ale ja prasowac nieeeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę zredukować biegi i lecieć wolniej bo nie nadążam!!!!! Lena zajarasz się na śmierć!!;)🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,to z ta Belgia tez slyszalam....ja pierdziele,gdyby faktycznie tam ja widzieli i mieli nr auta to juz by dawno ja mieli....szok:( Oby ta malutka jeszcze zyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo doczytalam zaiwaniacie jak male samochcodziki :P:D a co do sprawy \'porwania\' to juz sie tez pogubilam ale od poczatku rodzice mi sie nie podobali-zaraz na drugi dzien pokazali ich jak sobie spaceruja po plazy jakby nigdy nic :o szkoda dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem w belgii podali w tv ze zbadali dna na tej szklance-z ktorej dziecko pilo i to nie byla ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie eternity tyz mnie to zdziwilo zginelo dziecko a oni na spacerek sie wybrali maja jeszcze dziecko-oby jemu sie juz nic nie stalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Mi najbardziej nie podobali się za to,że tą dziewczynkę zostawili w pokoju,a sami poszli na kolację!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slawy-dziecko mowilo po angielsku i bylo podobne-dlatego mysleli ze to ona Eternity mam przyciszyc glosnika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, kto ich tam wie? Ludzie dziwnie raguja na nieszczescia. W kazdym razie cala ta reklama i jesli teraz wyjdzie ze oni dziecko zabili ..... co za swiat! co za czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Izunia to tez jest nie w porzadku zostawiac dziecko samo ale jak zobaczylam ich na tej plazy spacerujacych to mnie tapnelo ja rozumiem ze rozni ludzie roznie reaguja na tragedie ale wydaje mi sie ze jednak wiekszosc reaguje rozpacza , placzem , wsciekloscia a nie spokojnym wyrazem twarzy podczas spacerku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×