Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martik, caluski i usciski dla Was 😘😘 i duzo zdrowka!!!! i smacznej zapiekanki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik trzymaj sie❤️a malej wytlumacz ze lekarstwo nie musi smakowac tylko pomagac-ja zawsze tak swojej mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co tak cichutko ostatnio ? siedze sobie wlasnie i slucham radyjka i pije kawke a co wy porabiacie ? hugolina ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea za stronke hahaha rzeczywiscie u nas dopiero pod wieczor sie parno robi Martik 😘dla malej i zdrowka :) moja cora jak miala jakies 2,5-3 latka i nie chciala pic takiego zoltego lekarstwa (zapach byl super ale ze smakiem gorzej :o ) to jej mowilam ze pora na tubisiowy krem :D i wypijala a potem popijala tubisiowym soczkiem :D sprawdz na opakowaniu czy moze zaraz po przelknieciu popic zeby splukac niedobry smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zapiekanka? :) ja dawno nic nie robilam takiego (oprocz ostatniej lasagnie) oooo i bylabym zapomniala ze kupilam rybki napaste rybna !!! ide jajka stawiac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tlumaczylam jej na wszystkie mozliwe sposoby mysle i nie pomaga bo to faktycznie ohydne (dodaje jej na lyzeczce soku truskawkowego rozrzedzam ale niewiele pomaga) swoja droga sie zastanawiam czy lekarz nie mogl przepisac czegos bardziej znosnego :P na pewno go o to zapytam jestem na niego lekko cieta ale to osobna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pasty z ryby :D ja tez czesto robie rozne zawsze raz w tygodniu obowiazkowo :) jak robisz z ryby ? z jakiej ? makreli ? sardynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis kupilam makrele i tunczyka tunczyka bede dodawac pierwszy raz i nie wiem co z tego wyjdzie zapomnialam o szczypiorku ale z sama cebulka tez bedzie dobrze no i oczywiscie jajka i przyprawy moze poeksperymentuje jeszcze z jakims dodatkiem? zobacze co mam w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lekarstw i dzieci to w sumie starsza przez jakies pierwsze 3 lata zycia czesto mi chorowala potem sie uspokoilo (podhartowalam ja troche ) i mlodsza wychowywala sie juz pod moim okiem (starsza troszke mi Mama \'wychuchala\' za bardzo jak to babcie czasem lubia) na szczescie lekarstwa zawsze byly zjadliwe i tylko dwa razy ze starsza mialam cyrki i raz z mlodsza raz ze starsza tak bardzo ze nie pomogla zmiana dwa razy antybiotyku i w koncu sama zapytalam o zastrzyki bo \'zwykle\' lekarstwo wypluwala albo zwracala i badz madra ile z tej dawki przyjela i jak podam jej za duzo albo za szybko po zwroceniu czy jej krzywdy nie zrobie- wtedy bezpiecznijesze i skuteczniejsze wydaly mi zastrzyki dostala raz dziennie i raz poplakala i przeszlo a lekarstwo wtedy trzy razy dziennie i trzy razy dziennie masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moja odpukac w ogole na razie nie chorowala - ma prawie trzy latka, raz miala odkad tu jestesmy w Uk zapalenie dziasel i teraz dostala tego zapalenia od paluszka - ale cos powazniejszego poza jakims tam czasem katarem nie.. ale wiadomo co dziecko to inaczej :) co do pasty z tunczyka ja robie na dwa sposoby : tunczyk w oleju+czerwona papryka pokrojona w kostke+ser żółty starty na grubej tarce+jajka+ majonez pieprz i sol druga to tunczyk+jajka+papryka obojetnie jaka(czerwona lub zotla) ogorek kiszony+cebula w kostke+ majonez pieprz i sol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm wersja z ogorkiem kiszonym brzmi niezle :) jeszcze swojej nie zrobilam wiec moze jednak zostawie to do jutra i polece jeszcze po ogorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonezu dodaje jak kupuje rybke bez sosu pomidorowego jak jest w sosie to najwyzej po zmieszaniu widzeczy moze czegos jeszcze kapnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza miala \'pecha\' do zapalenia gardla i czestych przeziebien ale to wlasnie przez te nadgorliwosc mojej Mamy(opiekowala sie nia prawie caly dzien bo my oboje z mezem w pracy) jak mlodsza sie urodzila to od poczatku juz ja troszke hartowalam i starsza zahartowala sie przy niej - wtedy sie chorowanie skonczylo na jesieni jeszcze sie zdarzalo albo juz zima ale tylko gora dwa razy na sezon jesienno zimowy ale tylko wtedy jak ktos mi przyniosl \'obce\' zarazki do domu 😠 moglysmy odwiedzic kogos , czasem u Mamy jeszcze ktos z rodzenstwa z dziecmi byl z wizyta i wtedy nie zarazaly sie ale jak tylko ktos przyjechal do nas to amba fatima - trzy dni i objawy choroby :o i ospe wietrzna maja z glowy bo starsza cora z zerowki przyniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem niewyspana to zawsze okolo 14tej nachodzi mnie punkt kulminacyjny-oczy same sie zamykaja i nie pomaga nawet 5ta kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i udaje mi sie tak jak teraz bo musi mi sie udac- nie moge sobie isc pospac okolo 14tej bo o 14:55 wychodze z domu do szkoly po core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z rybek uwielbiam lososia:Di oczywiscie scampi:) Tunczyka robie na dwa sposoby:) jeden na szybko:)-tunczyk w oleju kukurydza i cebula z majonezem drugi to tunczyk pomidor ogorek cebula salata kapusta biala i czerwona i pare oliwek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×