Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

noooo poprzedni post byl moja okragla liczba -8500 :classic_cool: stawiam z tej okazji martini :) (akurat sobie sacze dla relaksu) \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik przespalas w koncu noc? Eternity mam nadzieje ze u corki skonczy sie tylko na katarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D taaaak przepalam :D nie cala ale juz duzo lepiej i przede wszystkim juz spokojniej:) wreszcie wracam do formy do buzia mi sie od rana usmiecha :D ide po kawke kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis musze jechac w sprawie swojej szkoly:Pw koncu musze tam paiery zlozyc i od przyszlego tyg zaczynam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ze tak spytam niesmialo :D ile macie dzieci ? bo my jedno i czasem sie zastanawiam nad drugim moja Oliwka jest starsznie towarzyska i mialaby sie z kim bawic tyle ze przeraza mnie wizja siedzenia znowu przed dluzszy czas w domu..co myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik ja mam jedno:Di mi starczy:D Twoja corcia ma piekne imie:Dmoja miala miec tak na imie ale ojciec pomylil imiona i ma tak na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie to tak tlumacze ze z roku na rok jest starsza i ma duzo kolezanek :)wiec rodzenswta nie bedzie:P jak byla malutka to bawila sie codziennie z rowiesnica-byly jak siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :D ja mam mieszane uczucia ale zobaczymy jeszcze :) mowisz pomylil hehe zdarza sie pewnie z nadmiaru wrazen...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×