Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eternity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WELCOME BACK!!!!!! oki, spadam do domciu, czyli drugiej pracy 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooooooo nadrabiam czytanie i nie wiedzialam ze jestescie Dea 🌼 Hugolina 🖐️ a Ty nie mialas jechac pozniej ??? chyba ze mi sie pomieszalo(wszystko mozliwe bo jeszcze dochodze do siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🖐️ :) cos mi sie rozjasnia w glowce- to Dea chyba jedzie okolo 10tego? p.s. za malo krwi w alkoholu mialam ostatnio ;) musze trenowac myslenie od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo poczytalam poprzednie stronki i jestem na biezaco :) jeszcze na szopenie zostalo mi 41 stronek narzezbily Laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo eternity, ja 10go jade a 12go wracam. z kurami sie budze, ale nie wstaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja dzis sie w nocy budzilam od nowa do swojego lozka musialam sie przyzwyczaic a w PL prawie co noc inne lozko (no bo wez odwiedz kogos i nie zostan na noc :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna wizyta w PL bedzie wygladala zupelnie inaczej - teraz byly tylko ciagle rozjazdy i kilka dni na spokojnie wszyscy mieszkaja za daleko od siebie i trzeba sie bylo troche potluc w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem to rodzinka z mojej strony ma punkt kontaktowo-wizytowy u mojej Mamy a rodzinka z T strony u Tesciowej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie :):D ostatnio na brak zajec nie narzekam zabiegana troszke ale to dobrze, choroba dopadla :( ale juz okey.. dzis ostatni dzien wolnosci jutro do pracy ale mi sie nie chce... blleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mowilam ze sie rozejrze za robota bo nie chce mi sie w domu siedziec ale do szukania jakos mi sie tez nie pali :P zobacze jeszcze - w sumie nie musze isc do pracy tylko chcialam wiec nie ma presji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×