Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Macham:) Nie wyrabiam z tą pogodą :O Wczoraj piękne słońce i 12 stopni,dziś pochmurno i.......2 stopnie!!brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena usłyszałam tą TUBĘ!! ;) Ty zamiast ubranek i toreb do noszenia to zajmoij się kupowaniem kopsmetyków do pielęgnacji,szczotek i jedzeniem!!! Uwierz na słowo,że sporo forsy na tpo ci pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A yorka nie kaleka,chodzić potrafi ;):P Tylko błagam.....nie kupuj takiej 5 metrowej smyczy :O U mnie na osiedlu jest taka co yorka na takiej prowadza,psa nie widać,a przechodnie przez ten sznurek muszą przeskakiwać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś się nie zdziwiła jak będziesz musiała właśnie jedzenie,kosmetyki i szczotki kupować......wiem coś o tym!!!! Taki mały i młody piesek to nie może jeść byle czego!A jeśli będziesz mieć złe szampony,odżywki szczotki to będziesz mieć psa w kołtynach :O Ja dziś kupowałam dla swojej spray ułatwiający rozczesywanie i witaminy i zapłaciłam za top 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja nie mówię,że będziesz ją karmić byle czym.......chodzi o to że trzeba dostosować karmę do wieku,rasy,potrzeb psiaka. Moja na każdą zmianę pożywienia reagowała rozstrojem żołądka!!!! Heftowała nawet jak gotowanego kurczaka dostała pierwszy raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, ale masz fajnie ze sie spotykacie, co prawda ja smiley nie znam, ale juz spotkalam sie z kilkoma forumkiewiczkami i wiem jakie to mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzień dobry mówię! Temperatura za oknem (aktualnie) 3 stopnie!!!! Chyba trzeba będzie wyciągnąć z szafy zimowy płaszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×