Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czesc kobietki :) to sie wyluzowalam przy kawce - kumpela byla prawie pod dnia :D ale sie ciesze dobrze nam to zrobilo, a ostatnio nie moglysmy sie styknac bo u nas ospa panowala :P juz calkiem inaczej widze swiat ...🌼 i w pracy ostatnio pochwalke dostalam nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale uchachana jestem :D zielono mi... szmaragdowo zielono mi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos ??? dziewczyny co robicie smacznego na swieta ? jakies fajne przepisy ? jak z Wigilia ? moze cos podsuniecie.. w tym roku jakos mam mlyn w glowie :D zupelnie nie wiem na co sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karpia uwielbiam, nawet takiego zimnego z lodowki, zawsze mi sie to ze swietami korarzy, ale znowu moj brat nie lubi wiec musi byc jeszcze jedna ryba. Barszczyk tez oczywiscie i pierogi z grzybami, salatka ale nie mam pojecia co dalej ? :D a co ty chora jestes ? znaczy przeziebiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilke poklikam i zmykam pierogi gotowac chlopaki za niedlugo wroca.. ale mam dobrze z ta zamrazalka, akurat mi sie dzis nie chce gotowac hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 no my swieta i wigilie spedzimy ze znajomymi potrawy musimy dogadac wspolnie bo oni z innego regionu niz my wiec troszke sie to rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale barszczyk obowiazkowo pierogi z grzybami tez :) moje ulubione akurat karpia od kilku ladnych lat sie nie robilo nawet u Mamy bo nikt nie jadl- bedzie inna rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jadlo sie jeszcze kapuste z grochem i chyba tez zrobie do tego jakies ziemniaczki sos grzybowy albo Mama robila fasole jas w jakims sosie z suszonymi sliwkami (musze sie doszkolic jak Ona to robila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jadlo sie jeszcze kapuste z grochem i chyba tez zrobie do tego jakies ziemniaczki sos grzybowy albo Mama robila fasole jas w jakims sosie z suszonymi sliwkami (musze sie doszkolic jak Ona to robila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jadlo sie jeszcze kapuste z grochem i chyba tez zrobie do tego jakies ziemniaczki sos grzybowy albo Mama robila fasole jas w jakims sosie z suszonymi sliwkami (musze sie doszkolic jak Ona to robila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez lubi kapuste z grochem wlanie mnie meczy zebym tez zrobila i chyba ulegne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam pierozki wzywaja :D narka pa trzymcie sie kobitki :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¨🖐️:) ja to bym z kapusta zjadla pierozka:D pieje dzis jak kogut i zmienilam glos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×