Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mnie wcielo-bo sie uczylam:Pi sobie polakalam uszami mi wychodzi juz ten jezyk:P mam zalamke ze nigdy go nie opanuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po mala lece:) idzie jutro na urodziny a ja nie znam nr domu:Pmusze matki podpytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 jakby nie bylo lepiej sobie pobeczec z bezsilnosci niz sie wkurzac i potem warczec na otoczenie mnie tez czasem ulzy jak se puszcze kilka lezek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko ma jutro dzien bez mundurka i maja przyjsc do szkoly ubrani na czerwono ,zielono albo zloto ewentualnie poobwieszani lancuchami choinkowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina🌻 Eternity to musisz już dziś wyciągać ozdoby świąteczne!!! Jutro córze zrobisz boa z łańcucha,kolczyki z bombek i wepniesz szpic do włosów ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja pojdzie na czerwono bo zielonych rzeczy nie ma a lancuch kupilam juz dzis w markecie :D i nawet gumki do wlosow z pomponikami takimi srebrnymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa miec szczescie:Obylam pod szkola ale tej matki od blizniakow nie bylo:Pcoz bede musiala do niej zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko ponownie :) lubie was poczytac zawsze czlowiekowi weselej sie zrobi, poczucie humoru nie opuszcza :P i tak trzymac hugolina jaki podklad kupilas ? ja potrzebuje tez kupic szczerze mowiac, przez ostatnie lata stosowalam tylko w kamieniu bo skore leczylam, teraz juz jest okey, i wlasnie przydaloby sie cos na zime, no i do pracy.. szczerze mowiac :D mam mieszana skore ? co kobiety w ogole kupujecie ? macie cos co mozecie polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik ja tez mam mieszana i super sprawdzaja sie podklady Rimmela zreszta praktycznie wszystko z Rimmela kupuje od kilku ladnych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lato mialam rimmel recover - fajny , lekki ,delikatnie rozswietlajacy teraz kupilam Stay Matte- prawde powiedziawszy tego uzywam pierwszy raz ale juz widze po konsystencji ze bedzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×