Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no widze ze wy mocno dzisiaj nabijacie ;) czlowiek nie moze zajac sie praca bo juz nowe stronki leca ;) eternity 🌻 lena 😘 a co czytasz o tym staniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea moje dziecko doroslo do stanika :D dzis ja \'pzrylapalam\' ze miala zalozony stanikod kostiumu kapielowego :D wiec jej obiecalam na jutro \'specjalne\';) zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssuuuuuu ostatnio mi chodzila po glowie opcja z miesiaczka sie zastanawialam jak bedzie to przezywac i ze pewnie juz niedlugo bo raptem moze nawet tylko 4 lata zostaly ale o staniku nawet mi przez glowe nie przeszlo :D dopiero 8 lat skonczyla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrego shoppingu eternity 🖐️ oj, a moze juz wrocialas? cos dzisiaj trundo mi utrzymac tempo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️z kim sie jeszcze nie witalam:) Eternity hehe moja czasem tez moj stanik zaklada heehe ale na chwile w formie zabawy hihi no coz dzieci nasze chca byc dorosle hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciagnelam dzis olbrzymi kawalek tiramisu:Odo tego loda z polewa waniliowa:Pi mnie zmulilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mojej cory to juz na powaznie jak wrocila ze szkoly to sie zapytala czy bylam na zakupach i czy kupilam jej stanik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niech sobie bedzie - nigdzie sie nie wybieram maz w pracy , mloda troche pokasluje i sie smarczy :o siedzimy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×