Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ania za stronkę🌻 jak ja widzę tą szarość za oknem to nawet za bardzo nie mam ochoty na zakupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia tym bardziej zakupki w cieplym centrum handlowym sa wskazane ;) i zakupienie radosnych wiosennych strojow badz innych akcesoriow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak ja coś kupię to od razu chcę w tym chodzić!!! i to jest ten maleńki problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupił kosmaty dywan do sypialni i pierwsze co to ogony się na nim porozkładały hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity za stronke🌻 ja tez tak mam ze jak cos kupie to sie doczekac nie moge zeby w tym chodzic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_Iza moj limicik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki czajnik? :P policzylam tylko ze juz jest a nikogo nie bylo wiec tego nie mozna nazwac czajeniem :P dzieki za ziolko 😘 Hugolina i tu za limicik 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 🌻 za stronke, wróciłam, padam, ale spodnie takie faaaaaajne dopasowane kupiłam i bluzeczkę :) ech ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to dawaj sesje zdjeciowa w nowych nabytkach i slij nam foty !!!! :D przy okazji bedziemy wiedziec jak wygladasz bo swoje juz sobie poslalysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×